IT Business/Data Analyst

Aardwark s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 200 EUR/mesiaccelková mzda závisí od predchádzajúcich pracovných skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu pre nášho najväčšieho klienta hľadáme šikovného Analytika na projekt v oblasti poisťovníctva. Práca je formou home-office a preferujeme dlhodobú spoluprácu.

Náplň práce:
- Zabezpečenie zberu, analýzy a transferu informácií v oblasti finančných dát
- Definícia ich reportov
- Návrh odporúčaní pre ďalšiu stratégiu

Požiadavky:
- Kľúčová je skúsenosť na pozícií IT Business Analytika (v banking alebo insurance prostredí)
- Aktívna znalosť anglického jazyka (min. B2 level)
- Komunikatívnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup k práci

- Sme hrdí, že našu spoločnosť tvoria kvalitní ľudia, vďaka ktorým sa stále posúvame vpred, naše skúsenosti radi zdieľame v rámci našej internej akadémie a workshopov
- Jazykové kurzy
- Vzdelávacie kurzy (pravidlo „You pass, we pay“)
- Notebook, mobilný telefón
- Teambuildingy
- Firemné raňajky
- Príspevok na hardvér
- Plne hradené stravné lístky, Multisport karta

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite Váš životopis v anglickom jazyku na [email protected]. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Aardwark je slovenská konzultačná a technologická spoločnosť, ktorá viac ako 12 rokov pôsobí ako líder v doménach Business Process Management (BPM) a Middleware. S tímom skúsených IT špecialistov sa zameriavame aj na cloudové technológie, DevOps integráciu a pokročilý IT vývoj.
Sme rastúca slovenská firma, ktorá spája výnimočných ľudí a vytvára pre nich priestor pre radosť z práce a rozvoj k ich odbornosti. Aardwark tvorí už viac ako 100 skúsených IT konzultantov, architektov, analytikov a softvérových inžinierov, ktorí sú certifikovaní v najnovších technológiách.
Vďaka rozsiahlym skúsenostiam a cennému know how prinášame inovatívne a funkčné IT riešenia našim zákazníkom. K spokojným klientom sa radia medzinárodné spoločnosti z oblasti bankovníctva, poisťovníctva, energetiky či automobilového priemyslu.
Viac informácií o spoločnosti môžete nájst na našom webe:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4008352  Posting date: 15.1.2021  Basic salary component (gross): 2 200 EUR/mesiac