Vedúci kancelárie a likvidátor

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

Miesto práce
Štetinova, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej bratislavskej kancelárie hľadáme skúseného team leadera a likvidátora poistných udalostí v jednom. Naše hlavné sídlo je v Prahe, avšak máme malý tím v Bratislave, ktorí potrebujú osobu, ktorá im rada pomôže a bude viesť kanceláriu.

Pracovná náplň je veľmi rôznorodá.

Hlavné je postarať sa o blaho svojho tímu. Viesť ich, učiť a pomáhať im.
Určite sa stretneš aj s organizačnými vecami, ktoré sa týkajú chodu kancelárie, ale asistentka Daša ma rozhľad vo všetkom.
Budeš zastrešovať aj likvidáciu poistných udalostí, preto by sa nám hodilo aby si mal buď skúsenosť s likvidáciou, alebo nejaké medicínske pozadie – občas sa tam vyskytnú termity, ktorým nerozumieme

Čo na oplátku ponúkame my?
Fixnú mzdu a osobné ohodnotenie
Trvalý pracovný pomer a pracovnú dobu od pondelka do piatku
Pekné kancelárie v centre Bratislavy
Samozrejmosťou sú pracovné nástroje: mobil a notebook
Klasické benefity: gastrolístky, flexipassy, multisport, sickdays, kurzy angličtiny
Naše benefity: životné alebo úrazové poistenie, narodeninový deň voľna, iné piatky alebo možnosť zájazdu do Juhoafrickej republiky
A niečo naviac: priateľské a podporujúce vedenie, neformálnu atmosféru, priestor pre tvoje kreatívne zmýšlanie a realizáciu vlastných nápadov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3553392  Posting date: 4.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1500