Sme banka roka podľa
The Banker

Už nie sme len banka dneška, ale aj Banka roka 2021 na Slovensku! Hrdo, ale vďačne si s kolegami odnášame ocenenie z prestížnej medzinárodnej súťaže a bankovej udalosti roka Bank of the Year Awards 2021. Čím sme si to po troch rokoch existencie zaslúžili? Aj na to ti odpovie náš CEO ➜

Dnešná banka,
s ktorou si dobre
sadneš

Chceme, aby si sa do práce naozaj tešil.
Čakajú ťa u nás preto spoločné aktivity
a priateľský kolektív.

Pozri viac na kariera.365.bank

Dnešná banka,
v ktorej má ekológia
zelenú

Rozumieme šetreniu a preto šetríme prírodu. Bojujeme proti zbytočným plastom, pomáhame čistiť rieky a prispievame k pozitívnej spoločenskej zmene. S nami sa podieľaš na aktivitách, ktoré majú zmysel.

Pozri viac na kariera.365.bank

Dnešná banka,
ktorá má hodnoty

 • Inšpiratívnosť - radi prinášame riešenia, ktoré prekvapia
 • Ľudskosť - rešpekt a slušnosť sú u nás na prvom mieste
 • Zmysluplnosť - tvoríme pridané hodnoty
 • Transparentnosť - na nič sa nehráme a komunikujeme otvorene

Špecialista zákazníckeho servisu (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Platobné podmienky
Od 900 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. Kolegyňa Bea Ti predstaví pracovnú pozíciu Špecialista zákazníckeho servisu.


ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj, volám sa Bea a pracujem ako špecialistka zákazníckeho servisu na kontaktnom centre 365.banky. Naša banka stále napreduje, to znamená, že máme veľa nových projektov a aj preto hľadáme novú posilu do nášho tímu.

Moja práca je veľmi pestrá a každý deň vďaka tomu iný. Spočíva predovšetkým v komunikácii s existujúcimi aj potenciálnymi klientmi banky. Najčastejšie je to formou telefonického rozhovoru, prostredníctvom online chatu alebo e-mailu. Cieľom tohto rozhovoru je poskytnúť klientovi presné a správne informácie týkajúce sa produktov a služieb, ktoré naša banka ponúka.
Moja pracovná náplň zahŕňa aktívne oslovovanie klientov, primárne telefonickú (samozrejme aj mailovú) komunikáciu s klientami banky, ponúkanie bankových produktov (viem si veľmi pekne privyrobiť variabilnou zložkou mzdy :) a starostlivosť o klientov, snaha ponúknuť mu to najvhodnejšie riešenie.

Pri mojich začiatkoch som dostala dostatok času na adaptáciu, neboj sa, aj ty ho dostaneš. :) Hneď v úvode ma čakalo školenie zamerané na informácie o produktoch a prácu so systémami (s počítačom a rôznymi aplikáciami robím denne), a tiež ma naučili ako s klientom komunikovať. Super, nie?

Ak Ťa moja práca zaujala, čítaj ďalej!"


TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:


 • si kamarát a kolega v jednom,
 • si výrečný človek, „priateľ (nielen) na telefóne“,
 • si pracant, ktorý zvládne robiť občas aj viac vecí naraz (telefonovať a chatovať),
 • máš záujem o bankovníctvo a nebojíš sa učiť nové veci,
 • si za každú zábavu a hájiš farby našich dresov.

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:


 • Tvoj plat – k tejto pozícií máme pripravený plat, ktorý sa skladá z 2 zložiek - fixnej 900 eur + variabilnej (priemerne okolo 300 €, zhora však neobmedzená). Najlepší zamestnanci zarábajú aj 1400 € mesačne. Suma, ktorá ti nakoniec cinkne na účte je teda v tvojich rukách a závisí jedine od tvojich skúseností a schopností.
 • Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
 • Kde budeš pracovať - v našich priestoroch v Karlovke nájdeš okrem svojho pracovného miesta aj obývačku, kde môžeš počas dňa načerpať nové sily, zahrať si kalčeto, či basket.
 • Pracovný čas – klientom sme k dispozícii 7 dní v týždni. Od PO-NE medzi 7:00- 22:00 / okrem sviatkov. Práci sa ale venujem klasicky 5 dní, 1x mesačne mám pracovný víkend, ale vtedy mám náhradné voľno cez týždeň. S kolegami si plánujeme tzv. zmeny, o ktorých Ti poviem viac na pracovnom pohovore.
 • Typ úväzku – táto konkrétna pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou ti zmluvu predĺžime.
 • Tvoje benefity - dávame ti to najlepšie z najlepšieho. Ako náš kolega dostaneš kopec výhod, ktoré si môžeš užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Určite tam nájdeš to, čo je pre teba naj. Mrkni do záložky Benefity, nájdeš tam všetky.

365.bank

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • Milujeme moderné technológie ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre náš alfa omega.
 • Aj v dnešnom svete sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.
 • Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.
 • Udržujeme sa informovaní a v centre diania – o tom, čo sa u nás práve deje sa dozvieš v inerntom blogu alebo na pravidelných debatách s našim CEO. O všetkom novom sa s tebou včas podelíme, no očakávame záujem a angažovanosť aj z Tvojej strany. Tá správna práca by Ťa mala predsa baviť, a nie deptať.

Tak a sme na konci.

Ak sa ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je ti súdené pracovať. Uvidíš hneď aj výsledok, rovnako ako my. Link na registráciu ti príde do mailu chvíľu po tvojej reakcii na inzerát.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na teba tešíme!

ID: 4208324  Posting date: 22.11.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 900 EUR/mesiac