Sme banka roka podľa
The Banker

Už nie sme len banka dneška, ale aj Banka roka 2021 na Slovensku! Hrdo, ale vďačne si s kolegami odnášame ocenenie z prestížnej medzinárodnej súťaže a bankovej udalosti roka Bank of the Year Awards 2021. Čím sme si to po troch rokoch existencie zaslúžili? Aj na to ti odpovie náš CEO ➜

Dnešná banka,
s ktorou si dobre
sadneš

Chceme, aby si sa do práce naozaj tešil.
Čakajú ťa u nás preto spoločné aktivity
a priateľský kolektív.

Pozri viac na kariera.365.bank

Dnešná banka,
v ktorej má ekológia
zelenú

Rozumieme šetreniu a preto šetríme prírodu. Bojujeme proti zbytočným plastom, pomáhame čistiť rieky a prispievame k pozitívnej spoločenskej zmene. S nami sa podieľaš na aktivitách, ktoré majú zmysel.

Pozri viac na kariera.365.bank

Dnešná banka,
ktorá má hodnoty

 • Inšpiratívnosť - radi prinášame riešenia, ktoré prekvapia
 • Ľudskosť - rešpekt a slušnosť sú u nás na prvom mieste
 • Zmysluplnosť - tvoríme pridané hodnoty
 • Transparentnosť - na nič sa nehráme a komunikujeme otvorene

IT analytik pre digitálne bankovníctvo (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Platobné podmienky
2 400 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. Kolega Rado Ti predstaví pracovnú pozíciu IT analytik.


ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?


„Ahoj, volám sa Rado a pracujem ako IT analytik pre 365.bank. Naša banka stále napreduje, máme veľa nových projektov a aj preto hľadáme novú posilu do nášho tímu analytikov.

Moja práca je veľmi pestrá a každý deň vďaka tomu iný. Ako IT analytik mám dôležitú úlohu pri príprave nových a vylepšovaní existujúcich IT riešení pre naše digitálne bankovníctvo. Čomu sa u nás určite nevyhneš je tiež príprava analýz, funkčných a dopadových špecifikácií. Okrem toho navrhujeme riešenia a aplikačnú architektúru, integrácie, entity / dátový model. Súčasťou našej práce je aj tvorba IT dokumentácií a technických špecifikácií.

Ak Ťa moja pracovná náplň zaujala, rád Ti o nej poviem viac na pohovore a zodpoviem všetky Tvoje otázky."

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:


 • máš min. 2 roky praxe v oblasti IT analýzy, návrhu a modelovania; manažmentu biznis požiadaviek,
 • máš skúsenosti s integráciou rôznych komponentov IS,
 • ak poznáš špecifikáciu a analýzu požiadaviek v bankovníctve je to pre nás veľká výhoda,
 • máš dobré komunikačné schopnosti a zvládaš riadenie vzťahov s biznisom, IT kolegami a dodávateľmi,
 • máš znalosť UML, BPMN - Business Process Model Notation,
 • vieš pracovať alebo sa zaujímaš o prácu v Sparx Enterprise Architect,
 • možno by si mohol ovládať aj DB SQL, Oracle, SOA/REST WS, ale nie je to podmienkou,
 • vieš návrhovať a mapovať dátový model.

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:


 • Tvoj plat – k tejto pozícií máme pripravený plat min. 2400 euro. Za splnenie cieľov si môžeš prilepšiť vďaka ročnej odmene.
 • Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
 • Kde budeš pracovať - sídlime v modernej budove River parku na Dvořákovom nábreží. Odtiaľto to máš na skok k Dunaju, do centra Bratislavy aj máme tu aj obľúbené reštiky či kaviarne, napríklad Lunchbreak či Mandľa.
 • Pracovný čas – samozrejme, môžeš si ho prispôsobiť podľa potrieb alebo množstva práce. K dispo by si však mala/mal byť cca od 9 ráno do 15-tej.
 • Typ úväzku – táto konkrétna pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou Ti zmluvu predĺžime.

365.bank

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • Milujeme moderné technológie ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre náš alfa omega.
 • Aj v dnešnom svete sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.
 • Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.
 • Udržujeme sa informovaní a v centre diania – o tom, čo sa u nás práve deje sa dozvieš v inerntom blogu alebo na pravidelných debatách s našim CEO. O všetkom novom sa s tebou včas podelíme, no očakávame záujem a angažovanosť aj z Tvojej strany. Tá správna práca by Ťa mala predsa baviť, a nie deptať.

TAK A SME NA KONCI.

Ak sa Ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov Ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme sa Ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie Ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je Ti súdené pracovať. Link na registráciu Ti príde do mailu chvíľu po Tvojej reakcii na inzerát.

Chýba Ti v našich pracovných ponukách nejaké info? Daj nám vedieť o čo ide prostredníctvom tohto krátkeho dotazníka a my sa na to s radosťou pozrieme. Feedbacker nájdeš na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba

Už sa na Teba tešíme!

ID: 4137896  Posting date: 9.9.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 2 400 EUR/mesiac