Web programátor

22MEDIA s.r.o.

Miesto práce
Tržničné Námestie 4810, Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu ktorého baví marketing, kreatíva a vývoj webových stránok. Nemusíš byť skúsený, stačí ak máš chuť pracovať.

Väčšina našich projektov beží na >open source< báze, no nepohrdneme ani projektom, kde plne využijeme tvoj potenciál programovania, nemusíš sa báť, nejde o jadrovú fyziku. Okrem toho ti radi pomôžeme. Tvojou hlavnou úlohou bude poskladať, teda naprogramovať vzhľad a funkčnosť webových stránok na základe kompletne dodanej grafiky. Oceníme, ak budeš otvorený aj novým veciam a budeš sa chcieť naďalej vzdelávať. Veď nik múdry na svet nepadol. Aj my sa neustále učíme.

Náš mladý kolektív #šialenýchhláv hľadá ďalšieho IT nadšenca do svojho tímu. Naša dizajnová kancelária sa nachádza v modernej administratívnej budove TRENDu (vidíš aj budova hovorí, že sme trendový), ktorá sa nachádza v centre mesta v dostupnosti skvelých reštaurácií a teda aj skvelých obedov. V ťažkých chvíľach tu pre teba máme nevyčerpateľné množstvo kávy aj čaju, fičíme si na nich aj my. Za tvoj skvelý výkon ťa určite oceníme. Robíme to pravidelne. Odmeny teda môžeš získať minimálne 2x ročne.

V kancelárii trávime pracovné dni od 8 do 16-tej, neboj sa, medzitým aj obedujeme. Ak by si predsa len potreboval niečo počas týždňa vybaviť, dokážeme sa ti prispôsobiť, určitá flexibilita tu je. Neprekáža nám tiež občasný homeoffice. Platové podmienky sa pohybujú od 1000 do 1300 €, avšak v skutočnosti výška tvojho platu záleží od tvojich skúseností a zručností.

Ak sme ťa aspoň trochu zaujali, určite neváhaj a pošli nám svoj životopis. Ak si nás zaujal aj ty, určite sa ti ozveme. Nastúpiť môžeš podľa dohody alebo aj okamžite. Proste ťa potrebujeme čím skôr, ale na kvalitu dokážeme aj počkať.

#mladykolektiv #kreativnyteam #nekonecnakava #nekonecnycaj #dvakratodmenavroku #modernakancelaria #vcentremesta

hradené cestovanie
výrazný polročný a koncoročný bonus
priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
Spotify premium :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HTML, CSS - pokročilý
PHP - základy
Wordpess - mierne pokročilý

precíznosť
spoľahlivosť
praktické myslenie

- medzinárodná digitálna agentúra s viac ako 15 ročnými skúsenosťami
- certifikovaná agentúra Google Partner s desiatkami aktívnych účtov
- disponujeme PPC špecialistami na Google Ads aj Facebook
- ponúkame široké full-servisové služby v oblasti digitálneho marketingu ako aj content marketingu, web developmentu, UX/UI dizajnu a brandingu
- vytvárame Wordpress weby a WooCommerce eshopy
- sme partnermi pre krabicové riešenie Shoptet
ID: 3868174  Posting date: 11.2.2020  Basic salary component (gross): 950 EUR/mesiac