Hľadáme šikovnú kolegyňu/kolegu v administratíve aj pre český trh - slušný plat + benefity (Administratívny pracovník, zákaznícka podpora)

1. Megau, s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď (možná dohoda)
900 - 1 400 EUR/mesiacplat 5 - 8 EUR/hodina (900 - 1 400 EUR/mesiac + benefity)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívny pracovník / helpdesk operátor pre Slovensko a Česko (čeština slovom aj písmom veľmi vítaná).

Budeš:
- Príjemne a profesionálne komunikovať s ubytovateľmi - telefonicky aj e-mailom.
- Komplexne a bezchybne vypĺňať prezentácie ubytovacích zariadení.
- Písať obsahovo kvalitné a gramaticky správne texty o ubytovacích zariadeniach, regiónoch, obciach a atrakciách.
- Svižne riešiť poradenstvo a komplexnú starostlivosť o českých a slovenských ubytovateľov.

Čaká na teba:
- Priateľská atmosféra a veľmi milí kolegovia :).
- Otvorená a priama komunikácia.
- Pekná kancelária blízko centra Liptovského Mikuláša.
- Flexibilná 7 až 8-hodinová pracovná doba v kancelárii.
- Výhodné platové podmienky (fixná hodinová mzda, benefity).
- Firemný notebook a firemný mobil.
- Trinásty plat.
- Občerstvenie v kuchynke kancelárie (káva, čaj, minerálky, ovocie...).
- Firemný psík Maxík :-).
- Práca v mladom kolektíve.
- Pravidelný firemný teambuilding.
- Ak chceš športovať, radi ťa podporíme a prispejeme na tvoje športové aktivity.

Hľadáme šikovného člena / členku do nášho tímu v Liptovskom Mikuláši. Prevádzkujeme úspešný ubytovací portál www.MegaUbytko.cz a www.MegaUbytovanie.sk, ktoré chceme ďalej rozvíjať a zdokonaľovať.

Tvojou veľkou výhodou bude:
- Ak si človek, ktorý na seba kladie vyššie nároky ako ostatní.
- Ak máš skúsenosti s online marketingom a reklamou (napr. Adwords), SEO, resp. s cestovným ruchom.
- Ak ovládaš niektoré z cudzích jazykov (slovom aj písmom) - Čeština, Poľština, Angličtina, Nemčina, Ruština, Maďarčina.

Ak máš záujem o túto prácu, v prvom kroku nám pošli životopis a vlastný motivačný list (kde napíš niečo o sebe a tiež to, prečo by sme si mali vybrať práve teba). Vybraní uchádzači si majú možnosť vyskúšať náplň práce a následne po dohode môžu začať pracovať na živnosť. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ovládaš gramatiku na výbornej úrovni.
- Si človek s príjemnou charizmou, ktorú cítiť v telefonickom a písomnom prejave.
- Si zodpovedný, organizovaný a dôsledný.
- Máš záujem naučiť sa nové veci.
- Čeština - slovom aj písmom je veľkou výhodou.

Prevádzkujeme už viac ako 8 rokov úspešný ubytovací portál www.MegaUbytovanie.sk (viac ako 3 100 ubytovateľov) a viac ako 2 roky úspešný český ubytovací portál www.MegaUbytko.cz (viac ako 1 500 ubytovateľov). Sme slobodná a otvorená firma. Vážime si ambicióznych ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Ponúkame ti možnosť práce a sebarealizácie v priateľskej atmosfére, kde sa tvoje dobré nápady určite nestratia.

Spoločne pomáhame ubytovateľom na Slovensku a v Česku získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska, Česka i zo zahraničia. Na druhej strane uľahčujeme hľadanie ubytovania klientom - návštevníkom stránky (20 - 30 000 návštevníkov denne), ktorí sa chcú ubytovať na Slovensku alebo v Česku počas svojej dovolenky či pracovnej cesty.

Si talent, ktorý nám nesmie chýbať?
Šikovní a nadaní ľudia majú u nás dvere vždy otvorené. Určite nám napíš.
ID: 3670754  Posting date: 20.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 900 - 1 400 EUR/mesiacplat 5 - 8 EUR/hodina (900 - 1 400 EUR/mesiac + benefity)