Energetický špecialista

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 300 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného energetického konzultanta, ktorého náplňou práce bude:
-Prieskum trhu v oblasti stacionárnych energetických batériových systémov
- Prieskum trhu v oblasti obnoviteľných zdrojov energie
- Analýza vhodných aplikácií batérií na slovenskom ako aj zahraničnom trhu
- Analýza vhodných aplikácií fotovoltaických panelov na slovenskom ako aj zahraničnom trhu
- Modelovanie a výpočet energetických bilancií batériových systémov v prostredí MS Excel
- Technicko-ekonomické štúdie s výpočtom rentability nasadenia batérií vo viacero variantoch (jednorazový predaj, energetická garantovaná služba a pod.)
- Príprava testov (článkov, modulov a batérií) a ich vyhodnocovanie
- Rokovania so všetkými relevantnými partnermi (najmä dodávateľmi, subdodávateľmi, odberateľmi a pod.) v uvedených oblastiach v zmysle stanovených pravidiel
- Analýza a návrh energetických služieb, určených pre zákazníkov zo segmentu firiem a pre samosprávy (energetická efektívnosť, optimalizácie odberu elektriny a plynu, návrh obnoviteľných zdrojov energie a pod.)
- Účasť na praktických skúškach batérií, uvádzaní do prevádzky a vyhodnocovaní ich ostrej prevádzky
- Koordinácia práce členov tímu ako aj subdodávateľov pri projektoch batériových systémov
- Práca na iných energetických projektoch v rámci témy batériových systémov pre podporu siete, obnoviteľných zdrojov energie, energetickej efektívnosti miest a obcí a to na slovenskej ako aj európskej úrovni

-MultiSport karta
-teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok
-priestor na sebarealizáciu a odborný rast
-možnosť participovať na organizácii zaujímavých projektov v oblasti energetiky
-home office

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV na e-mail: [email protected].

Vopred ďakujeme všetkých uchádzačom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

energetika

Počet rokov praxe

4

-Silné analytické myslenie
-Schopnosť kombinovať technický background s biznisovým
-Otvorený novým technológiam a ich porozumeniu
-Inovatívny duch
-Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4067575  Posting date: 23.4.2021  Basic salary component (gross): 2 300 EUR/mesiac