Webdeveloper, programátor - PHP, MySQL, HTML, CSS

ZWIZU, spol. s r. o.

Kremnická 2009/26, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, Bratislavský kraj, Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme programátora pre vývoj jednoduchých, ale aj custom webových riešení prevažne v PHP/WordPress s možnosťou práce aj na zaujímavejších projektoch zameraných na najnovšie technológie ako NodeJS, AngularJS, Angular 2+, React, Ionic a iné.

Tvojou náplňou práce bude:
- spolupráca s našimi programátormi a dizajnérmi, prípadne samostatná práca na projektoch
- podielanie sa na analýze a návrhu riešení pre našich klientov
- príprava a dokončovanie HTML/CSS podkladov pre ďalšie spracovanie
- programovanie navrhnutej funkcionality a zodpovednosť za testovanie na úrovni developmentu
- "whatever you want" - chceme tvoj potenciál využiť nie ťa obmedzovať. Sme otvorený každému nápadu.

- mladý, neformálny team vhodný pre študentov a absolventov
- flexibilný pracovný čas - chceme aby bol spokojný klient ale aj ty
- možnosť práce z domu prípadne z coworkingu
- flexibilné platové podmienky
- priestor pre zavádzanie nových technológií v oblasti developmentu, vzdelávanie sa
- okrem PHP/WordPress projektov možnosť pracovať aj s technológiami ako NodeJS, AngularJS, Angular 2+, Ionic, Android, iOS a iné.
- máš špecifické požiadavky na benefity? Určite ich spomeň v žiadosti.

Informácie o výberovom konaní

Ak to chceš s nami skúsiť pošli nám
- svoj životopis
- kontakt na teba
- odkazy na tvoje prípadné práce
- stručný popis tvojích skúseností v obore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
SQL - Základy
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
WordPress - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť neustále sa vzdelávať
- vieš makať na 120%
ale hlavne ak si crazy kóder ako my chceme práve teba! :)

Sme dynamická spoločnosť zameraná na vývoj custom riešení pre našu klientelu. Potrpíme si na detailoch a projektoch dotiahnutých do konca. Naši klienti si môžu byť istí, že pri každom projekte dostanú osobitný prístup a dokonale odovzdanú prácu. Zameriavame sa na mobilné aplikácie, webové, e-commerce, blockchain a custom riešenia na mieru. Snažíme sa veci robiť inak a v čo najväčšej miere zavádzať najnovšie technológie do našich riešení.
ID: 3074802  Dátum zverejnenia: 27.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou