Supervízor výroby

ZVL AUTO spol. s r.o.

Miesto práce
Košická 26, Prešov
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou daného pracovného miesta je:
- zodpovednosť za tvorbu a plnenie výrobného plánu a za organizáciu činností jednotlivých výrobných strojov na zverenom úseku spoločnosti;
- dohľad nad výrobným procesom na zverenom úseku spoločnosti a jeho optimalizácia;
- riešenie problémov a nezhôd vo výrobnom procese.

Spoločnosť ponúka možnosť sebarealizácie, osobného rastu, perspektívu dlhodobého zamestnania.

Vopred ďakujeme za reakcie na predmetný inzerát, avšak týmto si Vás zároveň dovoľujeme informovať, že v prípade, ak Vás nebudeme kontaktovať do 3 týždňov od zverejnenia tohto inzerátu, prosíme považujte to za vyrozumenie, že sme dali prednosť uchádzačom, ktorí viac vyhovovali vyššie uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počítačové znalosti - používateľ

Pro/ENGINEER - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Kandidát na dané pracovné miesto musí spĺňať:
- čítanie technickej dokumentácie,
- dobré organizačné schopnosti,
- dôslednosť pri plnení pracovných povinností,
- skúsenosti s riadením a kontrolou výroby,
- proaktívny prístup k práci.

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu ISO/TS 16949:2009.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Košická 26
081 62 Prešov
ID: 2603663   Dátum zverejnenia: 14.12.2016