Hlavný účtovník

ZVL AUTO spol. s r.o.

Miesto práce
Košická 26, okres Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva;
- zabezpečenie a spracovanie mesačných výkazov a ročných účtovných závierok v súlade s platnou legislatívou;
- inventarizácia majetku a záväzkov;
- oceňovanie náraďovne;
- IMA a DIM - zaraďovanie, vyraďovanie, odpisy;
- samostatné spracovanie daňových priznaní k DPH, dani z príjmov právnických osôb, miestnych a spotrebných daní, žiadosti o vrátenie DPH;
- spracovanie reportov na základe požiadaviek vedenia spoločnosti;
- komunikácia s orgánmi štátnej správy a audítormi.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, pracovná doba od 7.00 do 15.30,
- benefity v zmysle platnej podnikovej kolektívnej zmluvy.

Vopred ďakujeme za reakcie na predmetný inzerát, avšak týmto si Vás zároveň dovoľujeme informovať, že v prípade, ak Vás nebudeme kontaktovať do 3 týždňov od zverejnenia tohto inzerátu, prosíme považujte to za vyrozumenie, že sme dali prednosť uchádzačom, ktorí viac vyhovovali vyššie uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vedomosti v oblasti daní a účtovníctva;
- zodpovednosť, precíznosť a spoľahlivý prístup k práci.

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu IATF 16949 a ISO 9001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2432428  Dátum zverejnenia: 7.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri pracovnom pohovore