Obchodný zástupca

Zuzana Medeková

okres Partizánske, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná činnosť pozostáva s jednaní s majiteľmi obchodov a práca na počítači.
Sú rôzne možnosti platu. Je aj možnosť byť finančne ohodnotený rovnako ako za tú istú prácu je ohodnotený aj napr. zamestnanec v Nemecku. Výška platu v tomto prípade bežne prevyšuje aj 3000 eur mesačne.

Výlety do zahraničia. Najbližšie sa ide do Nemecka a potom do Singapuru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Služby v oblasti:
- Dovoz a distribúcia výživových doplnkov pre lekárne a obchody s bio potravinami je nová, dynamická a prudko rastúca súčasť firmy.
- zazmluvnovanie prevádzok do nového mobilného platobného systému

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3059238  Dátum zverejnenia: 13.5.2017