Kozmetička, masér/ka -fyzioterapeut/ka

Zuzana Medeková

Miesto práce
Stummerova 35, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie služieb súvisiacich s danou profesiou, ošetrovanie pleti, masáže, manikúra, pedikúra, starostlivosť o telo , depilácia, líčenie ,obsluhovanie prístrojov dermabrázia , radiofrekvencia, oxigenoterapia, lymfo, ultrazvuk a iné, obsluha pokladne ,predaj produktov, objednávanie klientov, základna starostlivosť o chod prevádzky čo sa týka hygieny a prostredia salónu, práca s pc
jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu

práca v príjemnom prostredí, možnosť vzdelávania a pracovného rastu,
platené obedy, možnosť absolvovania kozmetických procedúr zdarma ako aj kúpu produktov za zvýhodnenú cenu , možnosť získať wellnes pobyt alebo dovolenku pri mori a iné individuálne benefity ,

Informácie o výberovom konaní

životopis je nutné poslať emailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kozmetička, masér/ka, fyzioterapeut/ka

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Klient/server administrácia - Základy

spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť pri riešení úloh, dôveryhodnosť , cielavedommosť

Služby v oblasti:
- Dovoz a distribúcia výživových doplnkov pre lekárne a obchody s bio potravinami je nová, dynamická a prudko rastúca súčasť firmy.
- zazmluvnovanie prevádzok do nového mobilného platobného systému

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2769506  Dátum zverejnenia: 17.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou