Obchodný zástupca

Zuzana Hlavatá

Levická ulica číslo 7, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Liptovský Mikuláš, okres Kežmarok, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvára sa Vám skvelá pracovná príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom prostredí úspešnej medzinárodnej kozmetickej spoločnosti CHARLOTTE MEENTZEN, s 85. ročnou tradíciou, na pozíciu OBCHODNÝ ZÁSTUPCA, ktorá pôsobí v oblasti profesionálnej kozmetiky na svetovom trhu. Medzi hlavné úlohy patrí starostlivosť o pridelených zákazníkov vo zverenom regióne, dosahovanie distribučných akvizičných cieľov a odborné poradenstvo u zákazníkov - po zaškolení. Požadovaná prax v obore - kozmetička!!!
Uveďte prosím, v akom meste máte záujem pôsobiť.

Motivujúce platové ohodnotenie FIX + PROVÍZIA
Školenie a preškoľovanie zdarma
Firemný automobil
Firemný telefón
Dlhodobá spolupráca
Profesionálny prístup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

profesionálna kozmetika

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

1

Požadovaná prax v obore
kozmetička

Kozmetická firma, predaj, školenia a distribúcia kozmetiky Charlotte Meentzen.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1801671  Dátum zverejnenia: 29.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1300 EUR/mesiac