Poistný matematik - životné poistenie

Zurich Insurance Company Ltd, organizačná zložka

Miesto práce
Nám. 1. mája 18, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu poistných matematikov pre oblasť životného poistenia hľadáme nového člena, ktorý bude spolupracovať na rozsiahlom medzináronom projekte, s možnosťou cestovania do zahraničia.

KĽÚČOVÉ ZODPOVEDNOSTI
• Tvorba, analýza a spravovanie aktuárskych modelov v životnom poistení.
• Príprava procesov pre efektívnu analýzu avykazovenie hodnôt ,ako aj kapitálu životných poisťovní (ako MCEV, Solvency II, RBC a IFRS).
• Vytváranie a správa dokumentácie, štandardov a kontrol.

• Medzinárodné pracovné prostrednie s možnosťou cestovania.
• Po nástupe do zamestnania školenia zamerané naodborné vedomosti a softwérové nástroje (Prophet).
• Transparentný kariérny rast a systém odmeňovania
• Preplácanie aktuárskeho vzdelávacieho programu s globálnou platnosťou na Institute and Faculty of Actuaries v UK, vrátane preplateného študijného voľna.
• Ďalšie benefity (napr.: preplatenie cestovného , členského vo fitness centre, jazykových kurzov, príspevok počas PN ...).
• Pravidelné teambuildingové akcie.

Záujemcovia o túto pozíciu sa môžu prihlásiť cez stránku www.profesia.sk

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v spoločnosti Zurich Insurance Company Ltd, o.z.
Všetky životopisy starostlivo posúdime. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované na základe zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poistná matematika, finančná matematika, štatistika, poisťovníctvo, technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ZNALOSTI
Vzdelanie v oblasti poistnej alebo finančnej matematiky, aplikovanej matemetiky, štatistiky, matematické modelovanie.
• Znalosťprogramovacích sofwérov a nadšenie pre programovanie.
• Skúsenosť v analytickej alebo aktuárskej pozícii výhodou
• Znalosť práce s MS Excelom.
• Ochota ďalej sa vzdelávať a zvyšovať si kvalifikáciu.

ZRUČNOSTI A SCHOPNOSTI
٠ Schopnosť vysporiadať sa so zmenami, byť dôsledný a vytrvalý
٠ Vysoká úroveň zručnosti nadväzovania vzťahov
٠ Schopnosť riešiť problémy, prijímať rozhodnutia a správne sa rozhodovať
٠ Vynikajúce zručnosti v oblasti komunikácie, pôsobenia na ľudí a vyjednávania
٠ Manažment času

Zurich Insurance Company Ltd is a leading multi-line insurer that serves its customers in global and local markets. With about 53,000 employees, it provides a wide range of property and casualty, and life insurance products and services in more than 210 countries and territories. Zurich’s customers include individuals, small businesses, and mid-sized and large companies, as well as multinational corporations.

Zurich Bratislava is a Slovakia-based competence center for highly specialized services in the areas of Life Actuarial, Non-life Pricing & Analytics, Claims, Risk Management, Business Intelligence, IT Application Development and Service Management - as well as Insurance Network Management.

An international workforce of close to 300 colleagues are supporting Zurich’s Corporate Center and Business Units around the globe.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2396435  Dátum zverejnenia: 28.4.2016