Absolventská prax na internom HR oddelení ZUNO banky

ZUNO BANK AG, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Einsteinova 23, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na HR oddelení v ZUNO hľadáme absolventa/ absolventku personálneho manažmentu, pracovnej psychológie alebo iného príbuzného odboru - najdôležitejší pre nás je Tvoj záujem o nadobudnutie skúseností v oblasti ľudských zdrojov.

Pomáhal/a by si nám hlavne v rámci
* výberových procesov (selekcia CV a kontaktovanie kandidátov),
* komunikácie s kolegami,
* rôznych administratívnych úloh a
* v neposlednom rade budeš spolupracovať na rôznych HR projektoch v oblastiach, v ktorých sa budeš chcieť sám/ sama rozvíjať.

Na oplátku sa Ti ponúkame šancu stať sa dôležitou súčasťou nášho HR tímu, s ktorou získaš nie len odrazový mostík pre Tvoju budúcu kariéru, ale aj prehľad o fungovaní modernej online banky.

Bližšie podmienky a informácie k absolventskej praxi nájdeš na http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestnanosti/nastroje-aktivnych-opatreni-trhu-prace/prispevky-pre-obcana/51-prispevok-na-vykonavanie-absolventskej-praxe.html?page_id=12940 .

Všetkým našim kolegom ponúkame:
* pružný pracovný čas
* účasť na inšpiratívnych interných školeniach
* športové aktivity
* tématické teambuildingy, dni zdravia, spoločné raňajky, párty...
* stolný futbal :)
* Tvoji budúci kolegovia sa s Tebou radi podelia o vedomosti a skúsenosti, pri čom Tvoj rozvoj budú podporovať konštruktívnym feedbackom.

V prípade, že Ťa pozícia zaujala, pošli nám prosím životopis (potešíme sa aj motivačnému listu, v ktorom uvedieš, prečo Ťa láka práve HR) na [email protected], pri čom do predmetu nezabudni uviesť názov pozície.
V sprievodnom e-maili uveď prosím aj kontakt Tvojho poradcu z ÚPSVaR.
Vopred všetkým uchádzačom za ich reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR/ humanitné/ ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* V prvom rade spĺňaš základné podmienky pre získanie absolventskej praxe (máš SŠ alebo VŠ vzdelanie, chýba Ti prax, si minimálne 1 mesiac evidovaný/á na ÚPSVaR, máš menej ako 26 rokov) a si ochotný/á odpracovať 20 hodín týždenne.
* CHCEŠ SA UČIŤ - dáme Ti materiály a našu podporu, ostatné je na Tvojej snahe a šikovnosti
* pri riešení úloh hľadáš spôsoby, nie prekážky
* ponúkaš zodpovedný, spoľahlivý a proaktívny prístup
* komunikatívnosť a MS Office Ti nie sú cudzie

Bližšie informácie o spoločnosti sú na našej stránke www.zuno.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2656424  Dátum zverejnenia: 21.7.2016