IT Tester (part-time)

ZUNO BANK AG, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Einsteinova 23, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na doplnenie ZUNO IT Testing tímu hľadáme šikovného študenta/ študentku, ktorý/á bude testovať najlepšie bankové produkty na Slovensku: na dlhodobú spoluprácu týmto chceme osloviť proaktívnych študentov (idálne 2. až 4. ročníka ekonomického alebo IT zamerania), ktorým radi pomôžeme pri kariérnom štarte a raste.

Ako IT tester/ka by si nám pomáhal/a hlavne v nasledujúcich oblastiach
* testovanie bankových aplikácií v rámci oddelenia IT Development
* spolupráca s ďalšími členmi testovacieho tímu, komunikácia s užívateľmi, developermi a analytikmi
* sledovanie, identifikovanie, analyzovanie zistených chýb a ich následné reportovanie
* vyhodnocovanie výsledkov vykonaných testov, ich následná interpretácia a návrh riešenia odstraňovania vzniknutých nedostatkov

Ponúkame Ti:
* flexibilný pracovný čas
* stolný futbal :)
* účasť na inšpiratívnych interných školeniach
* tématické teambuildingy, dni zdravia, spoločné raňajky, párty...
* kariérny rast
* podiel spolupráce na vrcholových bankových projektoch
* Tvoji budúci kolegovia sa s Tebou radi podelia o vedomosti a skúsenosti, pri čom Tvoj rozvoj budú podporovať konštruktívnym feedbackom.

V prípade, že Ťa pozícia zaujala, pošli nám prosím životopis (potešíme sa aj motivačnému listu) na [email protected], pri čom do predmetu nezabudni uviesť názov pozície. Vopred všetkým uchádzačom za ich reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT, ekonomické (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* predchádzajúca skúsenosť s testingom je vítaná, avšak nie podmienkou (pokiaľ si sa už, napr. v škole, stretol/la s excelom, SQL a/ alebo textovými editormi)
* mal/a by si mať aspoň základný prehľad v bankovníctve a jeho produktoch
* zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktivita by Ti nemali byť cudzie :)
* vynikáš v analytickom a logickom myslení
* venuješ pozornosť detailom a Tvoj prístup k riešeniu problémov je štruktúrovaný
* hľadáš ako sa veci dajú robiť (a nie prečo to nejde)
* CHCEŠ SA UČIŤ - dáme Ti materiály a našu podporu, ostatné je na Tvojej snahe a šikovnosti

Bližšie informácie o spoločnosti sú na našej stránke www.zuno.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2380756  Dátum zverejnenia: 12.5.2016