ZUNO hľadá šikovného študenta/ študentku práva

ZUNO BANK AG, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent/ka práva v 2. alebo 3. ročníku a chceš získať cenné pracovné skúsenosti v modernej banke? Hľadáš si dlhodobú brigádu popri škole a si ochotný/á naučiť sa veľa nového? Potom hľadáme práve Teba :) Podporu hľadáme kolegom na našom Právnom oddelení, ktorým budeš pomáhať napr. v týchto oblastiach:
* archivácia zmluvnej dokumentácie
* administrácia a archivácia splnomocení na právne zastupovanie (príprava nových a odoberanie existujúcich splnomocnení)
* monitorovanie súčasnej legislatívy (sledovanie legislatívnych zmien, zhotovovanie pravidelných reportov pre právne a iné oddelenia o pripravovaných zmenách)
* prieskumy na základe požiadaviek z iných oddelení (najčastejšie od kolegov z oddelení produktov, marketingu, HR alebo vymáhania pohľadáviek)
* kontrola marketingovej dokumentácie (vrátane kampaní, informácií na ZUNO webe, komunikácie zákazníkom) a príprava všeobecných obchodných podmienok pre špeciálne marketingové aktivity
* návrh odpovedí na sťažnosti regulatórnych úradov (NBS, Ombudsman)
* zodpovednosť za spracovanie prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty
* administratívne úlohy spojené s Ochranou osobných údajov
* príprava návrhov menej náročných zmlúv
* príprava prezentácií
* ad-hoc denné administratívne úlohy (scan, tlač, návšteva notárskych úradov)

Našim študentom ponúkame:
* pružný pracovný čas
* stolný futbal :)
* tématické teambuildingy, dni zdravia, spoločné raňajky, párty...
* konštruktívny feedback od budúcich kolegov, ktorí sa s Tebou radi podelia o ich vedomosti a skúsenosti

V prípade, že Ťa pozícia zaujala, pošli nám prosím životopis (potešíme sa aj motivačnému listu) na [email protected], pri čom do predmetu nezabudni uviesť názov pozície. Vopred všetkým uchádzačom za ich reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* zodpovednosť, spoľahlivosť a proaktivita Ti nie sú cudzie :)
* hľadáš ako sa veci dajú robiť (a nie prečo to nejde)
* CHCEŠ SA UČIŤ - dáme Ti materiály a našu podporu, ostatné je na Tvojej snahe a šikovnosti
* si schopný/á odpracovať cca 20 hodín týždenne

Bližšie informácie o spoločnosti sú na našej stránke www.zuno.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1876578  Dátum zverejnenia: 27.4.2016