Back Office Agent - Platby

ZUNO BANK AG, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Einsteinova 23, Bratislava
Termín nástupu
čím skôr
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K úlohám Back Office Agenta patrí:
* spracovanie agendy; najmä zameranie na tuzemské a zahraničné platby (platby, inkasá, atď.), pravidelné reportovanie
* riešenie reklamácií, rekonsiliácie účtov, ...
* zodpovednosť za správnosť, kompletnosť a včasnosť spracovania pridelenej agendy
* evidovanie, ukladanie a triedenie dokumentov príslušnej agendy
* spracovanie interných a externých klientskych požiadaviek
* spolupráca s ostatnými útvarmi banky na zavádzaní racionalizačných opatrení
* aktívna spolupráca na zvyšovaní kvality služieb ZUNO BANK
* účasť na vybraných interných a externých tréningoch
* dodržiavanie predpisov, bankového a obchodného tajomstva a predpisov medzinárodných kartových spoločností

Staňte sa súčasťou mladej dynamickej banky pôsobiacej v Slovenskej a Českej republike.
Ponúkame Vám:
* motivujúce finančné ohodnotenie
* podiel spolupráce na vrcholových bankových projektoch
* kariérny rast
* inšpiratívne tréningy a školenia
* dovolenka nad rámec zákona, Sick days
* CAFETERIA - otvorený systém benefitov
* pitný režim (káva, voda, čaje)
* výuky anglického jazyka
* športové benefity
* príjemné pracovné prostredie a kolektív

Ak máte záujem o rozvíjanie seba a chcete prispieť k rozvoju ZUNO BANK AG, tešíme sa na vašu reakciu prostredníctvom [email protected]. Prosíme, vložte názov pozície do predmetu Vášho e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, bankovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

* Skúsenosť v bankovníctve - min. 1 rok podmienkou
* Skúsenosť s platbami podmienkou
* Znalosť anglického jazyka (mierne pokročilý)
* Zodpovednosť, flexibilita
* Schopnosť pracovať v tíme

Bližšie informácie o spoločnosti sú na našej stránke www.zuno.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1705109  Dátum zverejnenia: 24.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou