Asistent/ka na kontaktnom centre ZUNO banky

ZUNO BANK AG, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš získať cenné pracovné skúsenosti v modernej banke už počas štúdia? Hľadáš si brigádu, kde využiješ svoje komunikačné zručnosti? Ak si k tomu ešte aj si ochotná/ý naučiť sa veľa nového, tak hľadáme práve Teba :)

V čom bude spočívať Tvoja práca na našom kontaktnom centre:
* počas dennej smeny budeš pod dohľadom našich Agentov asistovať klientom ZUNO banky prostredníctvom e-mailu, chatu alebo telefónu
* počas nočnej smeny budeš pracovať v našich interných systémoch a plniť zväčša administratívne úlohy
* na oboch smenách budeš spolupracovať na zvyšovaní kvality ZUNO služieb

A čo Ti ponúkame my?
* inšpiratívne zaškolenie a náhľad do bankovníctva
* pravidelný feedback od nadriadených

Tešíme sa na Tvoju reakciu (CV, príp. aj s motivačným listom) prostredníctvom [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Komunikatívnosť
* Výborný ústny a písomný prejav v slovenskom jazyku
* Odolnosť voči stresu
* Skúsenosť z call centra a/alebo finančných inštitúcií vítaná, ale nie podmienkou
Ostatné Ťa radi naučíme :)

Bližšie informácie o spoločnosti sú na našej stránke www.zuno.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1685823  Dátum zverejnenia: 21.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou