Agent Call Centra - český jazyk

ZUNO BANK AG, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Einsteinova 23, Bratislava, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Poskytovanie rád a informácií klientom o bankových produktoch a službách ZUNO BANK
* Komunikácia s klientami prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo chatu
* Aktívna spolupráca na zvyšovaní kvality služieb ZUNO BANK
* Byť informovaný o súčasných produktoch, podmienkach a postupoch ZUNO BANK

Staňte sa súčasťou jednej z najsilnejších a najstabilnejších bankových skupín v strednej a východnej Európe.
Ponúkame Vám:
* flexibilný pracovný čas
* CAFETERIA – systém benefitov
* doplnkové dôchodkové sporenie
* dovolenka nad rámec zákona
* účasť na interných/ externých školeniach
* parkovanie
* práca v mladom, dynamickom a inšpirujúcom tíme

Ak máte záujem o rozvíjanie seba a chcete prispieť k rozvoju ZUNO BANK AG, tešíme sa na vašu žiadosť prostredníctvom e-mailu career.sk @ zuno.eu
Prosíme, vložte názov pozície do predmetu Vášho e-mailu.
Odoslaním žiadosti o prijatie do pracovnoprávneho vzťahu (žiadosť) dávam vedome a dobrovoľne súhlas ZUNO BANK AG, so sídlom Am Stadtpark, 1030 Vienna, Rakúsko, konajúcej prostredníctvom ZUNO BANK AG, pobočka zahraničnej banky, so sídlom Pribinova 8, 811 09 Bratislava, Slovenská republika (ZUNO) na spracúvanie mojich osobných údajov uvedených v žiadosti, v priloženom životopise a doplňujúcej dokumentácii odoslanej ZUNO (moje osobné údaje). Prehlasujem, že moje osobné údaje uvedené v žiadosti sú pravdivé a poskytované s vedomím, že môžu byť spracúvané za účelom posudzovania žiadosti, vedenia evidencie uchádzačov o zamestnanie a obsadenia voľných pracovných miest, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Tento súhlas je udelený na obdobie trvania účelu spracúvania mojich osobných údajov a môže byť kedykoľvek písomne odvolaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Proklientský prístup
* Komunikatívnosť
* Výborný ústny a písomný prejav v českom jazyku
* Odolnosť voči stresu
* Anglický jazyk na komunikačnej úrovni

Bližšie informácie o spoločnosti sú na našej stránke www.zuno.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1461772  Dátum zverejnenia: 27.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou