Švajčiarska skupina podnikov s rakúskym vedením Zugimpex poskytuje starostlivosť stredným podnikom v oblasti Corporate Service a consultingu.

Pre našu pobočku v Bratislave (v blízkosti železničnej stanici Petržalka) hľadáme angažovaného/angažovanú, samostatného/samostatnú

ÚČTOVNÍKA/ÚČTOVNÍČKU NA TPP

Náplň práce:
  • kompetentné vedenie účtovníctva (Pohoda)
  • priateľská a efektívna komunikácia so zákazníkmi
  • výpočet DPH aj pre medzinárodné spoločnosti
  • spoluúčasť na prácach pri ročných účtovných závierkach
  • objasnenie otázok ohľadom daní a vypracovanie riešení
  • spravovanie interného auditu prostredníctvom daňového úradu a úradnými postupmi

Naše požiadavky:
  • ste spoľahlivý, inteligentný s výraznou schopnosťou improvizácie a flexibilitou
  • máte odborné vedomosti a skúsenosti v účtovníctve a zostavovaní súvahy
  • ovládate Excel, anglický jazyk výhodou
  • popri systematickej a presnej práci máte príjemné vystupovanie a starostlivosť o našich klientov Vás bude baviť

Čo ponúkame:
  • očakáva Vás napínavá výzva
  • máte možnosť aktívne sa spolupodieľať na vytváraní Vašich pracovných povinností, po zaškolení postupne preberiete mandantov na vlastnú zodpovednosť

Pošlite prosím úplný motivačný list s výpovednou hodnotou na:
[email protected]
ID: 2570765  Dátum zverejnenia: 23.5.2016