Logo Žufaňa s.r.o.

Kuchárka/Kuchár - Pomocný kuchár / kuchárka- Žufet bufet - Železná studnička

Žufaňa s.r.o.

Miesto práce
Partizánska lúka, Cesta na Červený most, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6.
1 700 EUR/mesiacnástupný plat + trinkgelty a odmeňovací systém po 2 mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovitého kolegu/kolegyňu na TPP, sme celoročná prevádzka.

Náplň práce :
- varenie polievok a jednoduchých jedál, predpríprava jednotlivých surovín a zložiek v jedlách
- výdaj jedál počas celodennej prevádzky
- zostavenie menu 3x ročne
- pečenie koláčov a slaných pochutín
- výhodou je skúsenosť v kuchyni, potrebujeme univerzálneho človeka. Zároveň je pozícia otvorená aj neskúsenému kuchárskemu nadšencovi alebo nadšenkyni, všetko ťa naučíme. Len musíš mať rada/rád prácu v kuchyni.
- Vieme na teba s nástupom do práce počkať, ak potrebuješ dať výpoveď.

Pracovný čas je krátky/dlhý týždeň, no v rámci zaúčania bude na prechodné obdobie pracovná doba rozdelená na všetky smeny. Sme síce bufet, ale máme veľkú kuchyňu a varíme čerstvé jedlo. V zimnej sezóne pracujeme denne približne 9 hodín, v letnej priemerne 13 hodín. Celoročná práca.

- spolupráca v malom kolektíve, ktorý sa spoločne vyvíja a formuje, buduje si radšej dobré vzťahy ako veľké ego.
- celý tím si delí tringelty (okienkový predaj)
- spoluvytváraš jedinečné miesto na gastromape Bratislavy
- práca v mestských lesoch - v prírode, na vzduchu
- odmena za každý odpracovaný rok do výšky minimálne polovice mzdy a viac (13.plat)
- mesačné odmeny

POŠLI NÁM PÁR VIET O SEBE, prečo chceš pre nás pracovať, zaujmi nás pokojne aj niečím iným. Prilož prosím aj svoje CV.

Dôležité: Táto ponuka je určená pre uchádzačov, ktorí hľadajú dlhodobú spoluprácu. Ak nie si presvedčený, že si v gastre doma a len skúšaš, prosím, nekontaktuj nás. Hľadáme stabilného kolegu a rovnakej stability sa ti pri nás aj dostane.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- si pracant a hľadáš aktívnu prácu
- máš vzťah ku gastru a najmä vareniu, chceš ho ďalej rozvíjať
- vieš zachovať chladnú hlavu a byť samostatný, v prípade, že nastane problém
- si dôsledný pri udržiavaní čistoty
- si dochvíľny a keď raz niečo sľúbiš, tak to platí

V Žufani dbáme na výber surovín, čerstvosť, varíme sezónne, skôr tradičné jedlá. Bratislava nás pozná ako obľúbené miesto na raňajky a teraz spoznáva bufet ŽUFET, ako miesto v mestskom lese, kde sa dobre naješ a napiješ. Prevádzka sa nachádza na Partizánskej lúke.
Viac si pozri na: http://zufana.sk alebo našich sociálnych sieťach (FB a instagram zufana_jedlo).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Hertelová
Tel.: +421903928182
E-mail: poslať životopis
ID: 4820402  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac