Predajca nábytku a doplnkov Casamia

ZTS Trade s.r.o.

Miesto práce
BRATISLAVA, Galvaniho 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Základný plat + percentá z tržby a osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj nábytku a bytových doplnkov v excluzívnej prevádzke CASAMIA, starostlivosť o zákazníka, poradenstvo , trvalý PP

práca v príjemnom prostredí, stabilné zázemie a známa značka na trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

príjemne vystupovanie, základné obchodné a komunikačné prepoklady

exkluzívny obchod s nábytkom a bytovými doplnkami CASAMIA v Bratislave na Galvaniho 6
www.casamia.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 996303  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat + percentá z tržby a osobné ohodnotenie