Horizontkár NC

ZTS TEES VOS,a.s.

Miesto práce
Kráčiny 3, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
10.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
900 EUR - 1 400 EUR /mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opracovanie na stroji horizontka 13 NC so systémom HEIDENHEIM podľa výkresovej dokumentácie,vytvorenie programu,kontrola výrobku,zapisovanie nameraných hodnôt

možnosť čerpania nadčasovej práce ,výkonnostné odmeny ,práca v stabilnej firme na strojárskom trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obrábač kovov

Počet rokov praxe

5

manuálna zručnosť,spoľahlivosť,presnosť,technické myslenie

ZTS TEES VOS,a.s. pôsobí na strojárskom trhu od roku 1997.
V začiatkoch svojho podnikania nadviazala na skúsenosti bývalej organizačnej jednotky "Generálne opravy " strojárskeho koncernu ZTS TEES a.s. so zameraním na opravy a modernizácie obrábacích strojov a zariadení.
Vývojom situácie na trhu sa toto zameranie stalo "doplnkovým" a spoločnosť v posledných rokoch prioritne podniká v oblasti výroby a dodávania zvarovaných a montovaných zostáv.Je zameraná hlavne na nemecky hovoriaci trh.Zamestnáva v priemere 40 zamestnancov.
Spoločnosť ma zavedený systém manažérstva kvality v zmysle normy STN EN ISO 9001.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kráčiny 3
036 57 Martin
ID: 2307407   Dátum zverejnenia: 5.10.2016