Horizontkár/ klasická horizontka/

ZTS TEES VOS,a.s.

Miesto práce
Kráčiny 3, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
10.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opracovanie materiálu podľa výkresovej dokumentácie,kontrola výrobku,zapisovanie nameraných rozmerov,horizontka W100,W10W9

výkonnostné odmeny,možnosť čerpania nadčasovej práce,možnosť práce na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obrábač kovov

Počet rokov praxe

3

čítanie výkresovej dokumentácie,zodpovednosť,samostatnosť, ,odolnosť voči stresu

ZTS TEES VOS,a.s. pôsobí na strojárskom trhu od roku 1997.
V začiatkoch svojho podnikania nadviazala na skúsenosti bývalej organizačnej jednotky "Generálne opravy " strojárskeho koncernu ZTS TEES a.s. so zameraním na opravy a modernizácie obrábacích strojov a zariadení.
Vývojom situácie na trhu sa toto zameranie stalo "doplnkovým" a spoločnosť v posledných rokoch prioritne podniká v oblasti výroby a dodávania zvarovaných a montovaných zostáv.Je zameraná hlavne na nemecky hovoriaci trh.Zamestnáva v priemere 40 zamestnancov.
Spoločnosť ma zavedený systém manažérstva kvality v zmysle normy STN EN ISO 9001.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kráčiny 3
036 57 Martin
ID: 2109323   Dátum zverejnenia: 5.10.2016