Samostatný technológ - Normovač

HERN s.r.o.

Miesto práce
okres Námestovo
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie overovania a nábeh nových výrobkov po technologickej stránke vo výrobnom procese
- Spolupráca pri posudzovaní technologických zariadení a technologických postupov s TPV
- Navrhovanie zmien, úprav operácii a noriem z technologického hľadiska vyplývajúceho z výrobného programu oddeleniu TPV
- Návrh opatrení na znižovanie nákladov na výrobok z hľadiska technologického procesu
- Uplatňovanie návrhov na zvýšenie technickej úrovne výroby v dielni
- Spolupráca pri spracovaní a úpravách projektov výrobného procesu a technologického projektu usporiadania pracovísk
- Zodpovednosť za zmeny a odchýlky pri overovaní technológie na výrobnom procese v spolupráci s TPV
- Kooperácia na zavádzaní nových investícii do výrobného procesu
- Vypracovávanie technologických postupov s vyčíslením nákladov na opravu interných a externých nezhodných výrobkov
- Dodržiavanie organizačných pokynov vedúceho strediska

- Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
- Motivačné finančné ohodnotenie úmerné pozícii a dosahovaným výsledkom
- Pružný pracovný čas
- Aktívna podpora osobného rastu a rozvoja
- Školenia v rámci pracovnej pozície

Informácie o výberovom konaní

- Stredoškolské vzdelanie technického zamerania
- Počítačové znalosti: MS OFFICE
- Prax v rozsahu 3 roky a viac je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie / Strojárstvo

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - Základy

- Precíznosť, zmysel pre detail
- Tímová spolupráca

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1907548  Dátum zverejnenia: 23.10.2014