Obrábač kovov - obsluha obrábacích centier

ZTS Sabinov,a.s.

Miesto práce
okres Sabinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, podľa prac. skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zhotovovanie dielcov podľa výkresovej dokumentácie
- obsluha obrábacích centier
- práca s meradlami - zabezpečenie merania prvých kusov výrobnej série

- stabilné zamestnanie (stabilitu aj vyžadujeme)
- motivačný systém odmeňovania
- sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Kontakt :
- telefonicky
- mailom
Hľadáme záujemcov ZO SABINOVA a blízkeho okolia, Lipany.
Stručná žiadosť a profesný životopis s uvedením kontaktu. Ozveme sa všetkým záujemcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

obrábač kovov - obrábacie centrá

- prax v práci na obrábacích centrách vítaná
- manuálna zručnosť a záujem učiť sa

Strojárska firma s bohatou históriou od roku 1957. Počas svojej 65-ročnej histórie sa spoločnosť úspešne rozvíjala a v súčasnosti poskytuje pracovnú príležitosť 150-tim zamestnancom. Vyrábame a predávame priemyselné prevodové zariadenia pre univerzálne, konkrétne aj atypické použitie. Vytvárame a ponúkame riešenia pohonov pre svet v pohybe.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1426949  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, podľa prac. skúseností