Personálny riaditeľ / headhunter, CSG - slovensko

ZTS METALURG, a.s.

Továrenská 56, 018 41 Dubnica nad Váhom, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávame skúseného personálneho riaditeľa/riaditeľku s drivom! Niekoho, kto sa bude angažovať v náboroch a formou priameho oslovovania získavať kandidátov na voľné pozície, mimo náboru dokáže zastrešiť i ostatné personálne procesy a v krízových situáciách zachová chladnú hlavu a strategické racionálne rozhodovanie.

Ponúkame priestor pre sebarealizáciu, možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nastaviť si veci podľa seba a podieľať sa na rozhodovaní o smerovaní zverených spoločností. Veľkou výhodou je to, že veci, ktoré majú zmysel a pridanú hodnotu, sú u nás schvaľované rýchlo a ich implementácia má plnú podporu najvyššieho vedenia holdingu. Čo sa týka odmeny, sme určite konkurencieschopný. O podmienkach spolupráce vrátane miesta výkonu práce si radi pohovoríme osobne.

Ak je to pre vás výzva, neváhajte nás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Zápustkové a voľné kovanie, kovoobrábanie, mechanické opracovanie hutných polotovarov, apretovanie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2976889  Dátum zverejnenia: 16.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou