Obchodný zástupca - distribúcia kávy HoReCa

ZP HOLDING s.r.o.

Výkon práce podľa regiónu pôsobenia, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
650 - 1200 EUR/mesiac, Odmeny zavisle od vysledkov ( fix + variabil ).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme obchodny tim !
Spoločnosť zaoberajúca sa predajom a distribúciou kávy a kávových produktov príjme do pracovného pomeru komunikatívneho obchodného zástupcu pre regióny:
Bratislava a okolie ( BA, SC, MA, PK )
Banskobystrický kraj
Košický kraj
Západné Slovensko

Budovanie prémiovej značky v HoReCa segmente.
Identifikácia (hunting) vhodných HoReCa prevádzok pre spoluprácu.
Identifikácia potrieb zákazníka & prezentácia benefitov.
Úspešné vedenie obchodných stretnutí.
Poskytovanie komplexného zákazníckeho servisu.
Vedenie a sprava zákazníckej dtb.
Reporting nadriadenému.

Reprezentácia medzinárodnej spoločnosti a značky.

Práca pre prémiovú značku a medzinárodnú spoločnosť.
Flexibilná pracovná doba.
Mzdové ohodnotenie.

Vopred dakujeme vstekym uchadzacom za zaujem. Z kapacitnych dovodov budeme kontaktovat iba uchadzacov splnajucich kriteria.
Za pochopenie dakujeme.

Pracovny pohovor bude pozostavat :
- test obchodnej sposobilosti ( kroky obchodnej navstevy )
- prakticka ukazka vedenia obchodného rozhovoru
- prezentacia znalosti HoReCa segmentu v regione

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Mas rad/a vonu kavy ? Si rodeny/a obchodnik/cka ? Mas prijemne vystupovanie ? Zodpovednost a vytrvalost je Tvoje druhe meno ? Velmi dobre sa orientujes v HoReCa, mas kontakty ? Rad/a cestujes ?

Ak na VSETKY otazky znela odpoved ANO, tak nevahaj a posli nam svoje profesne CV + foto. Velmi radi Ta uvidíme na pracovnom pohovore !

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pekárska 160/14
91700 Trnava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2751291   Dátum zverejnenia: 30.11.2016