Obchodný zástupca HoReCa pre západné Slovensko

ZP HOLDING s.r.o.

Výkon práce podľa regiónu pôsobenia, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
600 - 1200 EUR/mesiac, Odmeny závislé od výsledkov ( fixný plat + odmeny).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budujeme obchodný tím !

Hľadáme obchodného zástupcu (huntera) pre západné Slovensko:

Západ ( BA, NR, SE,...)

Budovanie prémiovej značky v HoReCa segmente.
Identifikácia (hunting) vhodných HoReCa prevádzok pre spoluprácu.
Identifikácia potrieb zákazníka & prezentácia benefitov.
Úspešné vedenie obchodných stretnutí.
Poskytovanie komplexného zákazníckeho servisu.
Vedenie a správa zákazníckej databázy.
Reporting nadriadenému.

Prezentácia medzinárodnej spoločnosti zaoberajúcej sa predajom kávy v prémiovom segmente.

Práca pre prémiovú značku a medzinárodnú spoločnosť.
Mladý a dynamický tím.
Pružná pracovná doba (HoReCa).
Služobné auto, mobilný telefón, notebook.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich kritéria.

Pracovný pohovor bude pozostávať :
- test obchodnej spôsobilosti ( kroky obchodnej návštevy )
- praktická ukážka vedenia obchodného rozhovoru
- prezentácia znalosti HoReCa segmentu v regióne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovedný prístup. Vytrvalosť.

Miesto konania prac.pohovoru: - Vrbovská cesta 2590, 92101 Piešťany

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2415826  Dátum zverejnenia: 10.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1200 EUR/mesiac, Odmeny závislé od výsledkov ( fixný plat + odmeny).