Mzdový účtovník

ŽP EKO QELET a.s.

Miesto práce
Hliník nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
720.- € /mes. + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie personálnej agendy spojenej so vznikom, priebehom a skončením pracovného pomeru
- kompletné spracovanie mzdovej agendy podľa platných predpisov
- príprava a zostavovanie mesačných a ročných výkazov a hlásení pre poisťovne, DÚ, štatistický úrad
- spracovanie personálno-mzdových analýz

- prémiová zložka mzdy až do výšky 50 % platu
- dochádzková prémia
- doplnkové dôchodkové sporenie
- 24 hodinové úrazové poistenie
- odmeny pri pracovných a životných výročiach
- 13. a 14. plat
- príspevok na stravovanie v plnej výške 3,60 € bez doplatku zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Základná orientácia v zákonoch v oblasti financií a daní. Kandidát musí byť orientovaný na detail, presnosť a konečné termíny, zodpovednosť je jednou zo základných podmienok. Vhodný kandidát by mal vykazovať schopnosť analytického myslenia, plánovania, organizácie a mal by byť komunikatívny, spoľahlivý, precízny, samostatný, diskrétny a lojálny.

ŽP EKO QELET a. s. - spoločnosť sa zaoberá výkupom a spracovaním železného šrotu a farebných kovov v niekoľkých lokalitách Slovenska. Spoločnosť je majoritným dodávateľom oceľového šrotu pre Železiarne Podbrezová a. s., okrem toho dodáva šrot do hutníckych spoločností v SR, Českej republike, Taliansku, Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1463294  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720.- € /mes. + benefity