Obchodník v strojárskej Firme/zovos-eko, s.r.o.

ZOVOS - EKO, s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
podľa dohody
2 160 EUR/mesiacZákladná mzda je 1800 € /mes. , k základnej mzde je vyplácaná pohyblivá zložka mzdy vo výške 20% + ďalšie odmeny . Bližšie informácie k odmeňovaniu budú odprezentované priamo na pracovnom pohovore. Výsledná mzda závisí od profesionality uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vyjednávanie obchodných podmienok pre konkrétne obchodné prípady
  • Komplexná starostlivosť o jednotlivé obchodné prípady
  • Komplexná starostlivosť o súčasných zákazníkov
  • Zabezpečovanie akvizície nových zákazníkov
  • Plánovanie a realizácia obchodných stretnutí
  • Sledovanie a analýza trhu a konkurencie
  • Pripravovanie obchodných ponúk a prezentácií pre zákazníkov
  • Od obchodníka očakávame ovládanie nemeckého jazyka a anglického jazyka, schopnosť komunikovať s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi
  • Pracovné cesty do zahraničia
  • Organizovanie a koordinácia výstavných akcií a podujatí
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a rozširovanie portfólia zákazníkov
  • Plánovanie obchodných stretnutí s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi
  • Vyjednávanie obchodných podmienok
  • Pracovná doba: 8 hodín denne, pondelok až piatok

  • Zaručená stabilita - vstupuješ do spoločnosti s dlhoročnou skúsenosťou na trhu.
  • Príjemný a motivovaný kolektív - budeš súčasťou mladého tímu, ktorý sa teší na Teba.
  • Flexibilný pracovný čas - máš možnosť si prispôsobiť pracovné hodiny podľa svojich potrieb a dokonca pracovať z pohodlia domova.
  • Extra dni dovolenky - vychutnaj si 5 dní dovolenky navyše a oddýchni si ako sa patrí.
  • 13. plat.
  • Káva zdarma - pre zlepšenie energie a nálady dostaneš mesačne 5 € na kávu z automatu zdarma.
  • Parkovanie - priamo v areáli firmy.
  • Príspevok na dôchodkové sporenie - s cieľom zabezpečiť Tvoj budúci dôchodok, prispievame 2% z Tvojej mzdy na DDP.
  • Teplé obedy - vo firme.
  • Špeciálne príspevky - pri dôležitých životných udalostiach, ako sú svadba, narodenie dieťaťa alebo životné jubileum.
  • Regenerácia pracovnej sily - môžeš sa tešiť na príspevok vo výške 100 € na regeneráciu pracovnej sily a zlepšenie zdravia.
  • Zaučenie a zaškolenie - dostaneš možnosť zlepšiť sa na svojej pracovnej pozícii a rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti.
  • Firemné akcie - pravidelne organizujeme firemné akcie.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, tak nám pošli svoj životopis a motivačný list, na dátume pohovoru sa vieme dohodnúť :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Technické a ekonomické myslenie
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Obchodný duch a prozákaznícky prístup
  • Samostatnosť a flexibilita
  • Zodpovednosť a pozitívny prístup
  • Požadované vzdelanie: bakalár (alebo vyššie) v oblasti obchodu, ekonomiky alebo techniky
  • Hard skills: skúsenosti v oblasti obchodu, excelentné prezentačné schopnosti
  • Soft skills: tímový hráč, schopnosť pracovať pod tlakom, schopnosť adaptovať sa na zmeny

1SÚČASNOSŤ
Vo firme pracuje približne 200 zamestnancov. Kvalitatívny a kvantitatívny rast je charakteristickou črtou firmy Zovos-Eko.
V čom sme iní:
vlastné konštrukčné oddelenie (výkresy v CAD forme, 3D modely vo výmennom .stp formáte, FEM pevnostné analýzy, statické prepočty)
výhodný pomer ceny, kvality a termínu dodania
termínová spoľahlivosť (garantujeme dodržanie dohodnutých termínov), termínová flexibilita (možnosť meniť termín v priebehu realizácie)
bezproblémový priebeh realizácie zákazky od prijatia objednávky až po dodanie (zasielanie fotodokumentácie a prípadne videosekvencií z priebehu výroby v dohodnutých časových intervaloch
flexibilná reakcia na zákazníkom požadované zmeny v štádiu prípravy výkresovej dokumentácie ako aj v štádiu výroby
rozmerová flexibilita (až do 18m dĺžky, 4,5m šírky a 4,5m výšky jedného modulu
Oprávnenia a kvalifikácie:
CERTIFIKÁT WHG
ISO 9001:2013
ISO 3834DE
ISO 1090
CERTIFIKÁT DNV GL
CERTIFIKÁT AAA

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Rondošová
Tel.: 0905 561862
E-mail: poslať životopis
ID: 4801911  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 160 EUR/mesiac