Facebookový macher na platenú stáž s maďarským jazykom /marketingové odd./

ZOTT s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 11, 851 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora Produktových Manažérov v oblasti prípravy online kampane
• Starostlivosť o Facebook stránky spoločnosti (kontrola a vytváranie obsahu pre marketingovú kampaň, komunikácia so zákazníkmi) – aktívna znalosť maďarského jazyka nutná!
• Aktualizácia web stránok spoločnosti Zott
• Komunikácia s reklamnými agentúrami doma aj v zahraničí
• Administratívna podpora marketingového tímu (príprava reportov, podkladov do prezentácií, sledovanie konkurenčných aktivít)
• Spolupráca pri adaptácii reklamných materiálov na SK, CZ a HU trh

• mladý a príjemný kolektív,
• produkty spoločnosti Zott na konzumáciu počas dňa,
• flexibilný pracovný čas

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom (s fotografiou) je potrebné zaslať na dole uvedenú e-mailovú adresu.
V žiadosti o prijatie do zamestnania musí byť uvedený presný názov pozície, o ktorý máte záujem.

Telefonicky budú kontaktovaní len záujemcovia postupujúci do výberového konania, preto je potrebné v žiadosti o prijatie do zamestnania uviesť telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

• Šikovný, kreatívny a motivovaný študent, ktorý chce pracovať a ďalej sa vzdelávať v oblasti marketingu
• Aktívna znalosť angličtiny (B2 / C1 level)
• Aktívna znalosť maďarčiny nutná! (slovom aj písmom na úrovni rodného jazyka – t.j. gramaticky správne)
• Znalosť sociálnych médií (Face book, Instagram, Snapchat, atď.)
• Aktivna znalosť MS office (Word, Excel, Powerpoint) je podmienkou
• Študent 4. – 5. ročníka, ktorý má záujem o prax
• Dostupný pracovať 20 hodín v týždni

Predaj mliečnych výrobkov
Spoločnosť Zott je nemeckého pôvodu, ktorá je silným trhovým hráčom už viac ako 90 rokov v oblasti predaja mliečnych výrobkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2970713  Dátum zverejnenia: 10.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,00 €