Logo zoskla.sk, s.r.o.

Montážny technik sklenených systémov

zoskla.sk, s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 1j, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Od 1 300 EUR/mesiacmzda sa odvíja podľa schopností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž sklenených realizácií na mieru - sklenené steny, posuvné dvere, sklenené obklady, zábradlia, prístrešky zrkadlá a pod. Pracovné činnosti: vŕtanie do betónu, dreva, ocele; kotvenie prvkov; delenie materiálu - pílenie antikoru, hliníka, ocele; práca s ručným náradím, silikónovanie. Práca prevažne v čistom prostredí. Ostatné zručnosti ako napr. zváranie, skúsenosť s elektroinštalačnými alebo stolárskymi prácami veľkou výhodou.

- Práca v stabilnej spoločnosti

- Príspevok na stravu

- Moderné pracovné prostredie a technológie

- Možnosť účasti na odborných školeniach

- Flexibilný pracovný čas

- Príležitosti na kariérny postup

- Tím skúsených kolegov, ktorí sa radi podielajú na rozvoji spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s montážou sklenených systémov, zručnosti s prácou so sklom.

- Znalosť práce s náradím a strojmi potrebnými pre montáž sklenených systémov.

- Schopnosť čítať a interpretovať výkresovú dokumentáciu, technické špecifikácie a iné technické podklady.

- Schopnosť pracovať v tíme, komunikovať s kolegami a koordinovať montážne práce.

- Zodpovednosť, precíznosť a orientácia na detail.

- Veľkou výhodou sú skúsenosti so zváraním TIG, nie je to však podmienka.​

Patríme medzi jednu z popredných spoločností na Slovensku, ktorá dodáva sklenené konštrukcie z bezpečnostného skla. Našimi zákazníkmi sú developeri, architekti a známe osobnosti. Pôsobíme prevažne na strednom a západnom Slovensku, showroomy máme v Martine a Bratislave. Realizujeme projekty aj za našimi hranicami, čo nám každým rokom prináša možnosť rastu.

Navrhujeme a realizujeme sprchové kúty, sklenené dvere, sklenené steny, sklenené zábradlia, kuchynské zásteny, sklenené prístrešky a zrkadlá. Základným materiálom je bezpečnostné tepelne tvrdené sklo, pričom všetky produkty dodávame na mieru - veľmi často v atypickom prevedení. Zabezpečujeme komplexné služby od návrhu až po odovzadnie diela.

Sme tím ľudí, ktorí nadviazali na dlhoročné skúsenosti, ktoré sme získali pri práci so stavebným sklom. Okrem dlhoročných skúseností staviame na profesionalite, zručnosti a odbornosti. Našou prioritou je poskytnúť zákazníkovi maximálny komfort pri realizácií jeho požiadavky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Matej Polonec
E-mail: poslať životopis
ID: 4798939  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac