Technik výpočtovej techniky

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Vrútky, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie súhrnných prác v oblasti správy počítačovej siete.

Ponúkame:
- stabilné a dlhodobé pracovné miesto,
- prístup k moderným technológiam,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- množnosť odborného rastu (kurzy, školenia),
- sociálny program, závodnú zdravotnú starostlivosť, stravovanie v
závodnej jedálni.

Ďalšie informácie na www.zos-vrutky.sk

V prípade záujmu zasielajte žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením dosiahnutého vzdelania a priebehu praxe na e-mailovú adresu spoločnosti. Uprednostnení budú uchádzači z regiónu Turca.
Doklady o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte !
Všetky doručené životopisy uchádzačov budú posúdené, avšak odpovedať budeme len vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú všetky stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické - informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti s inštaláciou HW a SW, s údržbou počítačov a periferií, znalosť OS MS Windows, MS Office, základy LAN, WAN, Wifi, AD.
Ochota učiť sa nové technológie.
Znalosť anglického jazyka na úrovni pochopenia dokumentácie.

ŽOS Vrútky a.s. je moderná priemyselná spoločnosť s bohatou strojárskou a technicko-technologickou tradíciou, know-how v oblasti vývoja, výroby a opráv železničných koľajových vozidiel a ich komponentov s významným postavením na domácom, európskom i mimoeurópskom trhu.
V súčasnosti pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné riešenia, koncepty a realizáciu vlastných návrhov, vývoja a výroby nových koľajových vozidiel najmä osobných vozňov, medziregionálnych prímestských motorových a elektrických jednotiek, ako aj ich certifikovanú revíziu, opravy, modernizáciu a revitalizáciu vrátane elektrických a spaľovacích lokomotív, súčastí a komponentov, výbavy koľajových vozidiel všetkých trakcií ako sú podvozky, dvojkolia, trakčné a pomocné motory, trakčné transformátory a ostatné elektrické a elektronické stroje – aj atypické, transformátory rôznych typov a konštrukčných vyhotovení.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 399632  Dátum zverejnenia: 28.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou