Maliar

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Dielenská Kružná 2, 03861 Vrútky, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Výška platu je závislá od odborných skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nanášanie náterových hmôt alebo iných látok na stavby, stavebné konštrukcie a iné, ručne alebo rozstrekovacím zariadením a vykonávanie s tým spojených pracovných činností.

Ponúkame:
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- stravovanie,
- sociálny program,
- perspektívnu prácu v renomovanej a prosperujúcej spoločnosti.

Ďalšie informácie na www.zos-vrutky.sk

V prípade záujmu zasielajte žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe. Doklady o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte!
Po prehodnotení žiadostí o zamestnanie termín výberového konania pre pozvaných uchádzačov bude včas oznámený. Budú posudzované len žiadosti uchádzačov z regiónu Turca alebo blízkeho okolia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

vyučený maliar

Počet rokov praxe

3

Odborná a manuálna zručnosť.

ŽOS Vrútky a.s. je moderná priemyselná spoločnosť s bohatou strojárskou a technicko-technologickou tradíciou, know-how v oblasti vývoja, výroby a opráv železničných koľajových vozidiel a ich komponentov s významným postavením na domácom, európskom i mimoeurópskom trhu.
V súčasnosti pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné riešenia, koncepty a realizáciu vlastných návrhov, vývoja a výroby nových koľajových vozidiel najmä osobných vozňov, medziregionálnych prímestských motorových a elektrických jednotiek, ako aj ich certifikovanú revíziu, opravy, modernizáciu a revitalizáciu vrátane elektrických a spaľovacích lokomotív, súčastí a komponentov, výbavy koľajových vozidiel všetkých trakcií ako sú podvozky, dvojkolia, trakčné a pomocné motory, trakčné transformátory a ostatné elektrické a elektronické stroje – aj atypické, transformátory rôznych typov a konštrukčných vyhotovení.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 336185  Dátum zverejnenia: 12.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Výška platu je závislá od odborných skúseností a znalostí.