Technológ koľajových vozidiel

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Dielenská Kružná 2, 038 61 Vrútky, Žilinský kraj
Termín nástupu
III.Q 2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technológovia pre výrobu a opravy železničných koľajových vozidiel (motorových jednotiek, lokomotív, osobných vozňov).

Ponúkame:
stabilné a dlhodobé pracovné miesta,
prístup k moderným technológiám,
motivujúce finančné ohodnotenie,
ubytovanie,
možnosť odborného rastu (kurzy, školenia),
sociálny program, závodnú zdravotnú starostlivosť, stravovanie v závodnej jedálni.

V prípade záujmu zašlite žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe. Doklady o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ŽOS Vrútky a.s. je tradičnou slovenskou, modernou, technicky vyspelou spoločnosťou s bohatou strojárskou a elektrotechnickou tradíciou úspešne aplikovanou do výrobkov, akými sú vlastné železničné koľajové vozidlá i vlastné komponenty týchto vozidiel.

Spoločnosť už v októbri 2008 získala certifikát podľa normy IRIS v dvoch jej rozsahoch - v rozsahu č. 18. Koľajové vozidlá ako štvrtá spoločnosť na svete a v rozsahu č. 1 Skriňa vozidla ako ôsma na svete (www.iris-rail.org).

Produkty - výroba najmä:
Prímestské motorové a elektrické jednotky.
Osobné klimatizované veľkopriestorové vozne 1. a 2. triedy.
Modernizácia a prestavba jednosystémových lokomotív na dvojsystémové rušne.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dielenská Kružná 2
038 61 Vrútky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 336181   Dátum zverejnenia: 29.11.2016