Mechanik / zámočník výroby koľajových vozidiel

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Vrútky, Martin, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Výška platu je závislá od odborných skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž mechanických častí pri výrobe nových železničných koľajových vozidiel podľa technickej dokumentácie. Výroba komponentov pre koľajové vozidlá.

Ponúkame:
stabilné a dlhodobé pracovné miesta,
prístup k moderným technológiám,
motivujúce finančné ohodnotenie,
odborný rast,
sociálny program, závodnú zdravotnú starostlivosť, stravovanie v závodnej kuchyni.

Ďalšie informácie na www.zos-vrutky.sk

V prípade záujmu zašlite žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe. Doklady o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte!
Vstupné pohovory prebiehajú spravidla pondelok, streda, piatok o 08. OO hod, resp. o 12.00 hod, prípadne po telefonickom dohovore.
Originál doklady o vzdelaní je potrebné predložiť osobne na vstupnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, zámočník, mechanik a opravár koľajových vozidiel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť čítania technickej dokumentácie.

ŽOS Vrútky a.s. je tradičnou slovenskou, modernou, technicky vyspelou spoločnosťou s bohatou strojárskou a elektrotechnickou tradíciou úspešne aplikovanou do výrobkov, akými sú vlastné železničné koľajové vozidlá i vlastné komponenty týchto vozidiel.

Spoločnosť už v októbri 2008 získala certifikát podľa normy IRIS v dvoch jej rozsahoch - v rozsahu č. 18. Koľajové vozidlá ako štvrtá spoločnosť na svete a v rozsahu č. 1 Skriňa vozidla ako ôsma na svete (www.iris-rail.org).

Produkty - výroba najmä:
Prímestské motorové a elektrické jednotky.
Osobné klimatizované veľkopriestorové vozne 1. a 2. triedy.
Modernizácia a prestavba jednosystémových lokomotív na dvojsystémové rušne.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dielenská Kružná 2
038 61 Vrútky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 336180   Dátum zverejnenia: 29.11.2016