Technický kontrolór zvárania

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Vrútky, Žilinský kraj
Termín nástupu
I.Q. 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie kontrolnej činnosti zvárania, zabezpečovanie odbornej spôsobilosti zváračov pre oblasť zvárania, kontrolovanie dodržiavania technologických postupov pred a počas zvárania.

Ponúkame:
stabilné a dlhodobé pracovné miesto,
prístup k moderným technológiám,
motivujúce finančné ohodnotenie,
možnosť odborného rastu (kurzy, školenia, ...),
sociálny program, závodnú zdravotnú starostlivosť, stravovanie v závodnej kuchyni...

Prevádzkujeme vlastnú zváračskú školu.

Ďalšie informácie na www.zos-vrutky.sk

V prípade záujmu zasielajte žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s uvedením vzdelania a priebehu praxe.
Doklady o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte !
Po prehodnotení žiadostí o zamestnanie termín výberového konania pre pozvaných uchádzačov bude včas oznámený. Uprednostnení budú uchádzači z regiónu Turca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

3

Kvalifikačné požiadavky - platné certifikáty z uvedených kurzov:
WI - P - medzinárodný zváračský inšpekčný personál alebo
IWIS - medzinárodný zváračský špecialista.

ŽOS Vrútky a.s. je moderná priemyselná spoločnosť s bohatou strojárskou a technicko-technologickou tradíciou, know-how v oblasti vývoja, výroby a opráv železničných koľajových vozidiel a ich komponentov s významným postavením na domácom, európskom i mimoeurópskom trhu.
V súčasnosti pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné riešenia, koncepty a realizáciu vlastných návrhov, vývoja a výroby nových koľajových vozidiel najmä osobných vozňov, medziregionálnych prímestských motorových a elektrických jednotiek, ako aj ich certifikovanú revíziu, opravy, modernizáciu a revitalizáciu vrátane elektrických a spaľovacích lokomotív, súčastí a komponentov, výbavy koľajových vozidiel všetkých trakcií ako sú podvozky, dvojkolia, trakčné a pomocné motory, trakčné transformátory a ostatné elektrické a elektronické stroje – aj atypické, transformátory rôznych typov a konštrukčných vyhotovení.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 336178  Dátum zverejnenia: 29.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou