Elektromechanik výroby koľajových vozidiel

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Vrútky, Martin, Žilinský kraj, okres Martin
Termín nástupu
II.Q.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Výška platu je závislá od odborných skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie elektrikárskych prác pri výrobe nových osobných vozňov - montáž a zapájanie káblových rozvodov a rozvodných skríň ap.

Ponúkame:
-stabilné a dlhodobé pracovné miesta,
-motivujúce finančné ohodnotenie,
- ubytovanie,
-sociálny program, závodnú zdravotnú starostlivosť, stravovanie v
závodnej kuchyni,
-perspektívnu prácu v renomovanej a prosperujúcej spoločnosti.

Ďalšie informácie na www.zos-vrutky.sk

V prípade záujmu zašlite žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe. Doklady o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte!
Po prehodnotení žiadostí bude vybratým uchádzačom termín výberového konania včas oznámený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektromechanik, mechanik elektrických zariadení

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ŽOS Vrútky a.s. je moderná priemyselná spoločnosť s bohatou strojárskou a technicko-technologickou tradíciou, know-how v oblasti vývoja, výroby a opráv železničných koľajových vozidiel a ich komponentov s významným postavením na domácom, európskom i mimoeurópskom trhu.
V súčasnosti pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné riešenia, koncepty a realizáciu vlastných návrhov, vývoja a výroby nových koľajových vozidiel najmä osobných vozňov, medziregionálnych prímestských motorových a elektrických jednotiek, ako aj ich certifikovanú revíziu, opravy, modernizáciu a revitalizáciu vrátane elektrických a spaľovacích lokomotív, súčastí a komponentov, výbavy koľajových vozidiel všetkých trakcií ako sú podvozky, dvojkolia, trakčné a pomocné motory, trakčné transformátory a ostatné elektrické a elektronické stroje – aj atypické, transformátory rôznych typov a konštrukčných vyhotovení.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 328779  Dátum zverejnenia: 11.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Výška platu je závislá od odborných skúseností a znalostí.