Pracovník strážnej služby

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Vrútky, Žilinský kraj, Martin
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie ochrany objektu, majetku a osôb. Vykonávanie súvisiacej kontrolnej, strážnej a pochôdzkovej činnosti.

Ponúkame:
- stabilné a dlhodobé pracovné miesto,
- ubytovanie,
- stravovanie v závodnej jedálni,
- závodnú zdravotnú starostlivosť.

V prípade záujmu zasielajte žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe. Doklady o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte !
Budú posudzované len žiadosti uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené kvalifikačné a osobnostné požiadavky.
Po prehodnotení žiadostí o zamestnanie termín vstupného pohovoru pre pozvaných uchádzačov bude včas oznámený.
Toho času hľadáme UoZ len pre pracovisko Bratislava - kontaktná osoba p. Michalček č. t. 0903560516

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Požiadavky na vykonávanie pracovnej činnosti:
- platný preukaz odbornej spôsobilosti typu "S",
- odpis registra trestov,
- čestné vyhlásenie na bezúhonnosť a spoľahlivosť,
- zdravotná spôsobilosť,
- turnusová práca (nástup do zmeny od 06.00 hod.)

ŽOS Vrútky a.s. je tradičnou slovenskou, modernou, technicky vyspelou spoločnosťou s bohatou strojárskou a elektrotechnickou tradíciou úspešne aplikovanou do výrobkov, akými sú vlastné železničné koľajové vozidlá i vlastné komponenty týchto vozidiel.

Spoločnosť už v októbri 2008 získala certifikát podľa normy IRIS v dvoch jej rozsahoch - v rozsahu č. 18. Koľajové vozidlá ako štvrtá spoločnosť na svete a v rozsahu č. 1 Skriňa vozidla ako ôsma na svete (www.iris-rail.org).

Produkty - výroba najmä:
Prímestské motorové a elektrické jednotky.
Osobné klimatizované veľkopriestorové vozne 1. a 2. triedy.
Modernizácia a prestavba jednosystémových lokomotív na dvojsystémové rušne.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dielenská Kružná 2
038 61 Vrútky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 287155   Dátum zverejnenia: 21.11.2016