Stavebný technik

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Dielenská Kružná 2, 038 31 Vrútky, Slovensko
Termín nástupu
I.Q. 2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná agenda stavebnej činnosti.

Ponúkame:
- stabilné a dlhodobé pracovné miesto,
- prístup k moderným technológiam,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- možnosť odborného rastu (kurzy, školenia),
- sociálny program, závodnú zdravotnú starostlivosť, stravovanie v závodnej kuchyni,

Ďaľšie informácie na www.zos-vrutky.sk

V prípade záujmu zasielajte žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe. Doklady o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte !
Po prehodnotení žiadostí o zamestnanie termín výberového konania pre pozvaných uchádzačov bude včas oznámený. Uprednostnení budú uchádzači z regiónu Turca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemené stavby stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

Vítané nasledovné osvedčenia:
- Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre výkon činnosti - stavebný dozor
- Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre výkon činnosti - stavebný dozor činnosti - stavbyvedúci

Schopnosť čítať technickú dokumentáciu.
Samostatnosť, zodpovednosť.

ŽOS Vrútky a.s. je moderná priemyselná spoločnosť s bohatou strojárskou a technicko-technologickou tradíciou, know-how v oblasti vývoja, výroby a opráv železničných koľajových vozidiel a ich komponentov s významným postavením na domácom, európskom i mimoeurópskom trhu.
V súčasnosti pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné riešenia, koncepty a realizáciu vlastných návrhov, vývoja a výroby nových koľajových vozidiel najmä osobných vozňov, medziregionálnych prímestských motorových a elektrických jednotiek, ako aj ich certifikovanú revíziu, opravy, modernizáciu a revitalizáciu vrátane elektrických a spaľovacích lokomotív, súčastí a komponentov, výbavy koľajových vozidiel všetkých trakcií ako sú podvozky, dvojkolia, trakčné a pomocné motory, trakčné transformátory a ostatné elektrické a elektronické stroje – aj atypické, transformátory rôznych typov a konštrukčných vyhotovení.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 249908  Dátum zverejnenia: 15.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou