Obsluhovateľ energetických zariadení - kurič

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Dielenská Kružná 2, 038 61 Vrútky, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sledovanie a zabezpečovanie činností a obsluha zariadení na vykurovanie, ohrev, úpravu, čistenie, rozvod vody a energie - práca v turnuse.

Ponúkame:
- stabilné a dlhodobé pracovné miesto,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- sociálny program, závodnú zdravotnú starostlivosť, stravovanie v
závodnej kuchyni,
- perspektívnu prácu v renomovanej a prosperujúcej spoločnosti.

Ďaľšie informácie na www.zos-vrutky.sk

V prípade záujmu zasielajte žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe. Doklad o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte! Po prehodnotení žiadostí o zamestnanie termín výberového konania pre pozvaných uchádzačov bude včas oznámený.
Uprednostnení budú uchádzači z regiónu Turca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

5

Platné oprávnenie - držiteľ kuričského preukazu - obsluha parných kotlov III. triedy na pevné palivo.
Obsluha tlakových nádob v zmysle STN 690012.
Prax v kúrení uhoľných kotlov vítaná.

ŽOS Vrútky a.s. je tradičnou slovenskou, modernou, technicky vyspelou spoločnosťou s bohatou strojárskou a elektrotechnickou tradíciou úspešne aplikovanou do výrobkov, akými sú vlastné železničné koľajové vozidlá i vlastné komponenty týchto vozidiel.

Spoločnosť už v októbri 2008 získala certifikát podľa normy IRIS v dvoch jej rozsahoch - v rozsahu č. 18. Koľajové vozidlá ako štvrtá spoločnosť na svete a v rozsahu č. 1 Skriňa vozidla ako ôsma na svete (www.iris-rail.org).

Produkty - výroba najmä:
Prímestské motorové a elektrické jednotky.
Osobné klimatizované veľkopriestorové vozne 1. a 2. triedy.
Modernizácia a prestavba jednosystémových lokomotív na dvojsystémové rušne.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dielenská Kružná 2
038 61 Vrútky

Kontakt

Kontaktná osoba: Eleonóra Žufková
Tel.: 043/4 205 197/185
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1302565   Dátum zverejnenia: 11.11.2016