Prevádzkový elektrikár, vyhl. 508/2009, §21, §22

ŽOS Trnava, a.s.

Miesto práce
Koniarekova 19, 917 21 Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-údržba strojov a zariadení
- diagnostika a odstraňovanie porúch a nedostatkov el. zariadení
- zaznamenávanie údajov do systému údržby
- vykonávanie plánovanej údržby podľa plánov
- spoluúčasť na navrhovaní zlepšení údržby a zabezpečení náhradných dielov

v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

- bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické - slaboprúd/elektronik/

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

platná vyhláška č. 508/2009 § 21, §22

Sme najväčšia strojárska spoločnosť so zameraním na opravy, modernizácie a novo výrobu železničných vozňov v strednej Európe s tradíciou od roku 1924. Spoločnosť prešla transformáciou a v súčasnosti generuje viac ako 70% obratu na zákazníkoch a projektoch zo západnej Európy.
Zabezpečujeme:
- opravy a modernizácie nákladných aj osobných železničných vozňov všetkých rozsahov
- výrobu nových nákladných vozňov a spoluprácu na výrobe nových osobných vozňov
- komplexné opravy všetkých komponentov nákladných a osobných vozňov
- strojársku výrobu od menších konštrukčných celkov po nákladný vozeň, opracovanie materiálov na moderných CNC strojoch.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 956860  Dátum zverejnenia: 8.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou