Technológ

ŽOS Trnava, a.s.

Miesto práce
Koniarekova 19, 917 21 Trnava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh technológie výroby dielov a zváraných zostáv,
- spracovávanie technologickej dokumentácie,
- návrh výrobných liniek a technologických tokov výroby,
- zabezpečenie výroby prototypov až po plynulý nábeh sériovej výroby

- zamestnanecké výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Ak spĺňate uvedené požiadavky, zašlite svoj životopis na uvedený kontakt. Do výberového konania budú zaradení len záujemcovia spĺňajúci uvedené požiadavky. Vybraní záujemcovia z predvýberového konania budú kontaktovaní telefonicky do 14 kalendárnych dní od zverejnenia ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

SAP - základy
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- prax v strojárskej výrobe min. 3 roky (VŠ), resp. 5 rokov (USO)
- prax v oblasti technickej prípravy výroby
- znalosti a posudzovanie výkresovej dokumentácie
- znalosť výroby dielov a zabezpečovania zvarených a montovaných zostáv
- tvorba technologickej dokumentácie
znalosť výrobných technológií (tvárnenie, obrábanie, čiastočne zváranie), návrh výrobných liniek a tg tokov výroby
- znalosti z rozdelenia a označovania ocelí, liatin a nekovových materiálov
- schopnosť zrozumiteľného vyjadrovania v písomnom prejave

Spoločnosť zabezpečuje rozsiahle opravy a modernizácie nákladných i osobných železničných koľajových vozidiel s dispozíciou komplexnej technologickej základne. Výrobný program so širokou škálou technológií umožňuje rozšírenie pôsobenia spoločnosti v oblasti strojárskej výroby dielov a montážnych celkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Koniarekova 19
917 21 Trnava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2076238   Dátum zverejnenia: 30.11.2016