Logo Zora Family s. r. o.

Čašník

Zora Family s. r. o.

Miesto práce
Tatranská Lomnica 14010, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
15.5.2024
1 150 - 1 250 EUR/mesiac6€/hod. v čistom, plus bonus, osobné ohodnotenie podľa odbornosti, skúsenosti a prístupu k práci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hotelových hostí pri raňajkách, ktoré sú formou bufetu, Á la carte reštaurácia- objednávanie jedál aj nápojov, servírovanie a zúčtovanie hostí, vydávanie večere pre hotelových hostí. Príprava a servírovanie alkoholických a nealkoholických nápojov na bare.

odmeny, prepitné-obslužné, strava a nápoje

Hľadáme do tímu kolegov so serióznym záujmom o prácu v gastronómii. Ponúkame príjemné pracovné prostredie v Tatranskej Lomnici . Ponuka práce je bez možnosti ubytovania pre personál.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Orderman - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

práca v gastronómii výhodou, chuť pracovať v kolektíve

Počet rokov praxe

1

Serióznosť, komunikatívnosť, tímová práca, jazykové znalosti /aj, nj/ aspoň na úrovni začiatočník, zodpovedný prístup k práci, lojálnosť, flexibilita, dobrý zdravotný stav, barmanský kurz výhoda.

Penzión ZORA FAMILY,
sme radi, že náš penzión upútal Vašu pozornosť. Penzión je najbližšie možné ubytovanie k lyžiarskemu areálu v Tatranskej Lomnici. Naša reštaurácia ponúka slovenské špeciality.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Šefc
Tel.: +421903779120
E-mail: poslať životopis
ID: 4714460  Dátum zverejnenia: 31.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac