Skladník / Warehouse operátor - sklad Chynorany

ZOP plus, s.r.o.

Chynorany - sídlo firmy, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Topolčany
Termín nástupu
dohoda, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PONUKA PLATÍ DO ZMAZANIA

Príjem a výdaj tovaru, skladové hospodárstvo, manipulácia s tovarom, expedícia tovaru (Pondelok-Sobota) - iba s praxou

- uskladnenie materiálu v sklade podľa skladovacieho
poriadku
- práca s vysokozdvižným vozíkom a regálovým
zakladačom (retruck)
- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
- dodržiavanie smerníc BOZP a PO
- obsluhovanie skenerov, značenie tovaru
- starostlivosť o zverené pracovné prostriedky (VZV,
paletové vozíky)

zaškolenie, dlhodobý pracovný pomer, mladý kolektív, práca v modernom sklade

Profesijný životopis a motivačný list prosím zašlite emailom na adresu: [email protected] alebo poštou na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

PROSÍM ČÍTAJTE POZORNE :

- uchádzač musí mať prax na VZV min.2 roky
- znalosť práce s čiarovými kódmi, skenermi - výhodou
- každý deň sa práca vykonáva v Chynoranoch
- bezúhonnosť, flexibilita, komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie, slušné vystupovanie
- odpovedáme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky, ďakujeme za pochopenie

Obchodná firma špecializovaná na:
- predaj komínových systémov
- predaj krbov, kozubov a kachlí
- veľkoobchod, maloobchod

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 501470  Dátum zverejnenia: 19.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda