Obchodno- technický zástupca

ZOP plus, s.r.o.

ZOP plus, s.r.o., Námestie Hrdinov 2/12, 956 33 Chynorany, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný predajca na predajni so zameraním na predaj kachlí, krbových vložiek, príslušenstva na stavbu krbov, poradca v oblasti riešení vykurovania, predaja komínových systémov.

Po praxi a zaučení (cca 3 mesiace) na firme ZOP plus, s.r.o. na uvedenej pozícii je predpoklad zastávať pozíciu Obchodno – technického zástupcu spoločnosti so zvereným portfóliom zákazníkov/ územím.

- Prezentácia produktov, technických riešení, služieb spoločnosti a poradenstvo pre obch. partnerov
- Aktívne vyhľadávanie nových kontaktov, práce s reg. pokladňou, denná uzávierka, fakturácia, manipulácia s hotovosťou
- Spracovanie dopytov, objednávok, vytváranie cenových ponúk, operatívne riešenia a analýzy potrieb obch. partnerov
- Dopĺňanie tovaru na predajni, príjem tovaru na predajňu, zastupovanie na oddelení VO zákazníkov
- Príjem reklamácií, vykonávanie inventúr, sledovanie a dosahovanie obchod. plánu predajne
- Evidencia kontaktov, zákazníkov a informácií v informačnom systéme, komunikácia so zákazníkmi
- Starostlivosť o produkty na predajni, zabezpečenie chodu predajne, vzhľadu predajne a produktov, úpravy a vzhľad cenoviek
- Obsluha a servis pre zákazníkov, účasť na výstavách a prezentácia produktov

- Zázemie modernej, stabilnej, expandujúcej spoločnosti
- Príjemný a priateľský tím s veľkými skúsenosťami a množstvom realizácií
- Podporu pri predaji vrátane osobnej účasti kolegov na schôdzkach
- Procesný, osobný rast, predpoklad kariérneho postupu na pozíciu Obchodno – technický zástupca s prideleným regiónom a zákazníkmi
- Zmluva na dobu neurčitú so skúšobnou dobou
- Školenia, vzdelávanie, mimo pracovné aktivity
- Prepracované a motivujúce finančné ohodnotenie (fix + provízie, odmeny, mimoriadne odmeny, bonusy pri splnení plánu a pod.)
- Sociálny program, stravné lístky, firemné akcie

Profesijný životopis a motivačný list prosím zašlite emailom na zita@zopkrby.sk alebo poštou na adresu spoločnosti. Odpovedáme len uchádzačom s aktívnou praxou v obchode a uchádzačom spĺňajúcim požiadavky.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikačné schopnosti, chuť učiť sa a prekonávať prekážky
• VP sk. B
• Čistý trestný register
• Príjemné, profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
• Tímový hráč s motiváciou kariérneho postupu na pozíciu Obchodno – technický zástupca
• Znalosť práce s PC (word, excel, internet a CRM)
• Pracovné skúsenosti na obchodnej pozícií výhodou
• Ťah na bránu – schopnosť analytického myslenia s jasnou orientáciou na výsledok

Obchodná firma špecializovaná na:
- predaj komínových systémov
- predaj krbov, kozubov a kachlí
- veľkoobchod, maloobchod

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Námestie hrdinov 2/12
956 33 Chynorany