Upratovačka

Zoologická záhrada

Miesto práce
ZOO Bratislava, Mlynská dolina, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ príplatky za prácu cez víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie a dezinfekcia prideleného úseku, dopĺňanie hygienických potrieb

stabilná práca v atraktívnom prostredí
5 týždňov dovolenky
príspevok na DDS, MultiSport karta

Životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov žiadame zaslať elektronicky. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

spoľahlivosť, komunikatívnosť

Zoologická záhrada v Bratislave je mestská príspevková organizácia,
ktorej misiou je spájať svet zvierat, ľudí a prírody cez poznanie a pozitívne zážitky. Prostredníctvom vysokej úrovne starostlivosti o zvieratá, programov záchrany ohrozených druhov a kvalitného vzdelávania plníme významnú úlohu v aktívnej ochrane prírody.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4805720  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac