Vedúci/a ekonomického odboru

Zoologická záhrada

Miesto práce
Mlynská dolina, Karlova Ves
Termín nástupu
1.6.2024
1 800 EUR/mesiacmožnosť zvýšenia osobného príplatku v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu ekonomického odboru;

- vedenie komplexného účtovníctva vrátane daňových záležitostí;

- príprava mesač. a ročných účt. uzávierok v zmysle platnej legislatívy;

- zodpovednosť za daňové záležitosti a výkazníctvo;

- vedenie účtovníctva majetku a inventarizácia;

- výkon Základnej finančnej kontroly;

- účtovanie mzdovej agendy;

- príprava finančných plánov;

- spolupráca pri návrhu rozpočtu ZOO a jeho vyhodnocovaní;

- zodpovednosť za spracovanie štatistických výkazov;

- podpora pri interných a externých auditoch;

- komunikácia so zriaďovateľom, bankami, poisťovňami;

- príprava reportov podľa požiadaviek nadriadených

stabilná práca v atraktívnom prostredí, 5 týždňov dovolenky, príspevok na DDS, MultiSport karta

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

schopnosť samostatne viesť celú účtovnú agendu

- skúsenosti s finančníctvom vo verejnej správe - účtovníctvo, rozpočtová klasifikácia

- prehľad v slovenskej daňovej a účtovnej legislatíve

- ovládanie práce s IS NORIS výhodou

- komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita,

- organizačné a riadiace schopnosti, koncepčné a analytické myslenie, tímový hráč
- bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť

Zoologická záhrada v Bratislave je mestská príspevková organizácia,
ktorej misiou je spájať svet zvierat, ľudí a prírody cez poznanie a pozitívne zážitky. Prostredníctvom vysokej úrovne starostlivosti o zvieratá, programov záchrany ohrozených druhov a kvalitného vzdelávania plníme významnú úlohu v aktívnej ochrane prírody.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4802631  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac